Przejdź do treści

Najlepsze wyjazdy służbowe – hotel w Mrągowie

hotel

Od jedenastu lat pracuję w branży informatycznej ale dopiero w zeszłym roku trafiłem do dużej firmy. Wcześniej pracowałem dla małych przedsiębiorstw gdzie w ramach doceniania pracowników dostawaliśmy firmowe wizytówki i długopisy.

Hotel w Mrągowie – super miejsce na wyjazd!

hotel

W tej firmie wygląda to nieco inaczej. Średnio raz w miesiącu wyjeżdżamy gdzieś na konferencje. Najczęściej jeździmy na Mazury co mi się bardzo podoba. Pochodzę ze Śląska i jakoś zawsze było mi za daleko na Mazury. Konferencje na Mazurach oficjalnie miały być zawsze formą podsumowania miesiąca i przedstawieniem planów na najbliższy ale tak naprawdę najważniejsze było dla nas wypoczywanie. Zresztą szef uważał, że w pełni zasłużyliśmy na jeden taki weekend w miesiącu. Zazwyczaj jeździmy do Mrągowa. Stoi tam nasz ulubiony, nowoczesny hotel Mrągowo. Nam, chłopakom najbardziej podoba się tamtejszy klub sportowy. Nasze koleżanki zachwalają natomiast spa. Tego typu wyjazdy bardzo zbliżyły nasz zespół do siebie. Kiedy byłem przyjmowany do firmy nikogo nie znałem i pierwsze dwa tygodnie byłem bardzo skrępowany w pracy. Później wyjechaliśmy wspólnie na konferencję i wtedy całe spięcie znikło. To było akurat zimą i niewiele było do roboty na zewnątrz ale dzięki basenowi i spa nikt z nas się nie nudził. Uwielbiam te służbowe wyjazdy. Dzięki nim naprawdę idzie naładować baterie i wypocząć. Myślę, że coś takiego powinno być w standardzie każdej firmy. Niestety większość pracowników może o tym tylko pomarzyć. Cieszę się więc bardzo, że trafiłem akurat do takiego przedsiębiorstwa.

To jest firma z której na pewno nie będę chciał sam odejść. Atmosfera jest oczywiście niekiedy napięta, ale taka już jest specyfika tego zawodu i nie ma miejsce idealnych. Generalnie jednak nie mam absolutnie na co narzekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.