Przejdź do treści

Najlepszy rejestrator do samochodu

Niestety bywa tak, że prędzej czy później każdemu z nas zdarza się stłuczka na drodze lub parkingu. Niekoniecznie musi być to sytuacja z naszym udziałem. Niekiedy bowiem bywa tak, że ktoś uderzy w nasze auto zaparkowane na podziemnym parkingu pod galerią i spokojnie odjedzie nie ponosząc konsekwencji swojego czynu.

Polecane rejestratory dla kierowców

rejestratory samochodoweUrządzeniem, które pomoże nam w przypadku problemu opisanego we wstępie jest kamera rejestrująca zdarzenia wykonane przed lub za naszym samochodem. Kamery te potocznie nazywane są rejestratorami. Ich popularność bardzo wzrosła w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Rejestratory samochodowe występują w sprzedaży w różnych wersjach i bardzo różnią się od siebie pod względem ceny. Chodzi tu bowiem o opcje jakie są wbudowane w te urządzenia. To właśnie głównie z ich powodu zachodzą takie rozbieżności w kwestii cen za te urządzenia. Nowoczesne rejestratory do samochodu posiadają bardzo często wbudowane czujniki ruchu. Ich zadaniem jest wybudzanie kamery w momencie gdy zostanie zarejestrowany ruch w obszarze patrolowanym przez czujnik. Opcja ta jest niezwykle przydatna gdy nasze auto stoi zaparkowane na parkingu w pobliżu innych aut. Przydaje się również wtedy gdy zachodzi realne ryzyko uszkodzenia naszego samochodu przez osoby znajdujące się w pobliżu. Nagranie z urządzeń jakimi są rejestratory pozwoli nam bardzo szybko ocenić sytuację związaną z zarysowaniem naszego samochodu podczas postoju.

Dzięki nagraniom z rejestratorów będziemy mogli odczytać rejestrację sprawcy stłuczki, który odjechał z miejsca zdarzenia. Taki materiał filmowy może być niezwykle cennym dowodem. Inwestycja w urządzenie jakim jest rejestrator do samochodu może okazać się tak trafiona, że dzięki niej nie stracimy pieniędzy na mechaników czy lakierników.