Namawianie dziadków na pobyt w Kudowie Zdrój

Moi dziadkowie nigdy nie byli na wakacjach. Ostatnio jednak ich zdrowie zaczęło szwankować. Zaproponowałam im, aby skorzystali z jakiegoś sanatorium, w końcu maja prawo dostać skierowanie. W związku z tym, że opornie podeszli do tego tematu, sama postanowiłam zadziałać w tym zakresie. Pomyślałam, że idealnym miejscem ich wypoczynku i odprężenia byłaby Kudowa Zdrój.

Dlaczego akurat Kudowa Zdrój?

kudowa zdrój dla seniorówIstnieje wiele przyczyn, dla których pomyślałam o tym, aby wysłać moich dziadków do uzdrowiska w Kudowie Zdrój. Przede wszystkim dlatego, że znajdują się tu doskonałe wody zdrojowe o właściwościach zdrowotnych, panuje świeże powietrze, a ponadto Kudowa Zdrój jest po prostu sprawdzonym uzdrowiskiem. Pracuje tutaj moja znajoma, która prowadzi nocleg i mówi, że Kudowa Zdrój dla seniorów, to najlepsze co mogłam wymyślić. To właśnie tam zamówiłam nocowanie dla moich dziadków. Kiedy dziadkowie dowiedzieli się o moim zwariowanym dla nich pomyśle, to bardzo się na mnie zdenerwowali. Nie chcieli jechać do Kudowy Zdrój, bo dla nich to było za daleko, jednak za moim pomysłem stanęła niemal cała rodzina, która zaczęła ich namawiać na wyjazd. przedstawiali wszystkie argumenty za, aż w końcu dziadek i babcia nie mieli nic do gadania. W związku z tym, że postanowili ostatecznie jechać do Kudowy Zdrój, pomogłam im się spakować i zawieźć na dworzec autobusowy. Wiedziałam, że przez te dwa tygodnie w Kudowie nabiorą sił i energii.

Babcia z dziadkiem wrócili z Kudowy Zdrój wypoczęci i zadowoleni. Dopiero po przyjeździe skończyli się na mnie gniewać i mi podziękowali za to, że dałam im taki wspaniały prezent, jakim jest wypoczynek w uzdrowisku. postanowili, że na wakacje również pojadą do Kudowy Zdrój, ale nieco na dłużej, bo dwa tygodnie to dla nich za mało.