Przejdź do treści

Napinany sufit z Lubina

Od kilku lat prowadzę firmę remontową. Jestem jej szefem, jednak pracę wykonuję ze swoją ekipą jak równy z równym. Nie wyobrażam sobie, żebym miał siedzieć wyłącznie za biurkiem. Ostatnio jednak postanowiłem rozszerzyć wachlarz naszych usług o montaż sufitu napinanego. Wyczułem bowiem niszę na rynku i postanowiłem ją wykorzystać. Miałem nadzieję, że to dobra decyzja.

Szybki montaż eleganckiego sufitu napinanego

sufity napinane w LubinieJako szef firmy remontowej, zarządzam swoją ekipą, ale również sam biorę aktywny udział w remontach. Uwielbiam swoją robotę i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Ciągle staram się trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o nowinki, wobec czego uważam, że moja cały czas się rozwija. Ostatnio wyczułem niszę na rynku w postaci sufitów napinanych. Mało która ekipa remontowa z Lubina podejmowała się tego wyzwania. Postanowiliśmy to zmienić. Pojechaliśmy z chłopakami na szkolenie, bym później mógł z dumą napisać na naszej stronie internetowej, że wykonujemy również sufity napinane w Lubinie. Muszę przyznać, że odzew ze strony klientów był spory. Nie spodziewałem się, że będzie tak duży! Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ świadczyło to, o mojej świetnej biznesowej intuicji. Otrzymywaliśmy tak wiele zleceń, że musiałem zatrudnić dodatkowych ludzi, aby moi wykwalifikowani pracownicy zajmowali się montażem napinanych sufitów w domach klientów. Byłem niezmiernie szczęśliwy, że sprawy tak się rozwinęły.

Dodanie montażu sufitów napinanych do oferty mojej firmy remontowej okazało się strzałem w dziesiątkę. Klienci pragnęli nowości i takową otrzymali. Byłem jedną z pierwszych firm na rynku w moim mieście, które podjęły się montowania tego typu sufitów, za co zbierałem solidne profity. Cieszę się, że odkryłem tę niszę, ponieważ skorzystała na tym bardzo moja firma.