Naprawa żurawi w mojej firmie

naprawa żurawi

Nazywam się Tomasz. Pracuję w firmie usługowej mojego ojca. Zatrudnił mnie zaraz po studiach, żeby zdobył odpowiednie doświadczenie zanim zacznę działać na własną rękę w tej branży. W firmie odbywa się naprawa urządzeń transportu bliskiego, którą bardzo często wykonuję.

Naprawa żurawi to moje zadanie w pracy

naprawa żurawiJakiś czas temu odbyła się u nas naprawa hds dla nowego klienta i był bardzo zadowolony z naszych usług. Wiemy, że na pewno do nas wróci. Do moich głównych obowiązków należy profesjonalna naprawa żurawi, którą wykonuję bardzo często. Bardzo dobrze się na tym znam, ponieważ ojciec wprowadził mnie i przeszkolił.
Oczywiście w naszej firmie również odbywa się konserwacja żurawi, która pozwala na długotrwałe korzystanie z urządzeń.
Konserwacja suwnic w naszej firmie połączona jest z przeglądem, ponieważ dzięki temu możemy dokładnie ocenić ich stan i zapobiec ewentualnym awariom. Regularna konserwacja żurawi pozwala na wydłużenie ich żywotności oraz poprawne funkcjonowanie. W naszej firmie odbywa się nawet konserwacja żurawi leśnych, dźwigów czy podnośników. Posiadamy wysokiej klasy maszyny, dzięki którym konserwacja suwnic odbywa się bardzo dokładnie i profesjonalnie. Lubię pracę w ojca firmie, ponieważ zdobyłem bardzo dużo nowej i umiejętności jej wykorzystania. Posiadam oczywiście jak reszta pracowników uprawnienia kwalifikacyjne. W przyszłości planuję założyć własną firmę produkcyjną i takie doświadczenie oraz przede wszystkim kwalifikacje zdecydowanie mi pomogą w przyszłości. Ojciec chciał kiedyś, żebym przejął jego firmę, jednak dla mnie to jest zbyt odpowiedzialne zajęcie i wolę, aby przekazał firmę swojemu bratu, który mu doradza i wiele pomaga.

Wujek zna się tam samo jak tata i ma takie same uprawnienia. Na pewno w przyszłości będę współpracował z firmą mojego ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *