Przejdź do treści

Nocleg w domku w górach podczas wycieczki

domki

Gdy chodziłam do liceum zawsze co roku mieliśmy organizowaną wycieczkę szkolną. Jechaliśmy na nią zawsze całą klasą. I nie było nawet opcji żeby ktoś mógł nie pojechać. Pamiętam jak jednego roku mieliśmy zaplanowaną wycieczkę do Zakopanego i jak koszt jej nie był aż taki bardzo niski.

Domki w Zakopanem były bardzo ładne

domkiWiedzieliśmy, że nie wszystkich będzie stać na to żeby pojechać w góry na parę dni. Jednak nasza wychowawczyni zawsze znajdowała sposób na takie właśnie sytuacje. I tak właśnie czyściłyśmy lasy całą klasą za co była odpowiednia zapłata. Dzięki właśnie temu udało nam się zebrać taką kwotę żeby każdy mógł pojechać. To było naprawdę fajne. W Zakopanym pamiętam, że miałyśmy naprawdę fajne noclegi wysokim standardzie. Co prawda nie były to apartamenty ale naprawdę nie było na co narzekać. Miałyśmy bowiem wynajęte domki w górach i tam spałyśmy. Te drewniane domki z bali w Zakopanem były bardzo ładne a i jedzenie było naprawdę wybitne. Przynajmniej śpiąc w tych domkach mogłyśmy spróbować typowo góralskiej kuchni. Podczas tej wycieczki naprawdę zwiedziłyśmy dużo interesujących miejsc. Potem byłam jeszcze wielokrotnie w górach. Jednak nigdy już nie zobaczyłam tylu ciekawych miejsc. Po prostu program wycieczki był naprawdę świetnie zrobiony tak, że nikt się podczas tego wyjazdu nie nudził. Ja przynajmniej tą wycieczkę wspominam naprawdę bardzo dobrze. Szkoda, że teraz w dorosłym życiu nie mam możliwości jeździć na tego typu wycieczki. Jednak jeśli jest tylko jakaś wycieczka w szkole mojej córki to nie mam nigdy nic przeciwko temu żeby gdzieś jechała.Uważam bowiem, że powinna jeździć jak najwięcej.

Bo potem w dorosłym życiu już nie wiadomo jak to będzie i czy będzie miała czas żeby coś zobaczyć. Zresztą to co zobaczy i zwiedzi podczas takiej wycieczki jest tylko jej i tego nikt jej nigdy nie zabierze.