Przejdź do treści

Nowe rolety materiałowe na działkę

rolety materiałowe

Kilka miesięcy temu razem z mężem kupiliśmy sobie działkę. Było to nasze marzenie od kiedy tylko pamiętam. Zresztą na to właśnie marzenie naprawdę długo oszczędzaliśmy. I gdy nasi znajomi spędzali na przykład wakacje na jakiś zagranicznych wakacjach to wtedy my zostawaliśmy w domu.

Rolety materiałowe nowo zakupione

rolety materiałowe Widzieliśmy po prostu, że mamy swój cel i musimy go zrealizować. Oszczędzaliśmy na działkę kilka lat a i tak okazało się, że bez kredytu się nie obejdzie. Jednak bez naszych oszczędności byłby na pewno dużo większy albo nie kupilibyśmy takiej działki jaką chcieliśmy. Nasza działka znajduje się pod Bydgoszczą i są w niej dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Czyli, że jeśli jest ciepło to oczywiście możemy na swojej działce nocować. Działka jest w naprawdę bardzo dobrym stanie jednak po jej zakupie chciałam zmienić kilka rzeczy. Przede wszystkim postanowiłam wymienić kolorowe rolety materiałowe, bo te które są nie za bardzo mi się podobają. Znam dobry sklep gdzie są eleganckie rolety i pewnie właśnie tam je kupię. Mi podobają się najbardziej rolety dzień noc jednak nie wiem czy będę chciała wydawać tyle pieniędzy akurat na nie. Te roletki są bowiem jednak trochę droższe od takich zwykłych.Myślałam też o tym czy może nie byłyby dobre moskitiery w końcu na działce latem będzie na pewno dużo owadów. A dzięki takim moskitierom miały by na pewno utrudniony dostęp do domku. Porozmawiałam z mężem na ten temat i zdecydowaliśmy się kupić zwykłe rolety materiałowe. Jednak one będą wyglądały najlepiej. A z tego co wiemy od sąsiadów na działce tych owadów nie ma aż tak dużo.

Zresztą można przed domkiem posadzić po prostu jakieś gatunki roślin, które w skuteczny sposób odstraszą owady. Na działce mamy małe okna także koszt za te rolety nie był wysoki. Chcę jeszcze kupić jedno łóżko i jakąś jeszcze jedną komodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *