Przejdź do treści

Nowe tapety – zakup

Ostatnio spotkałam dawno nie widzianego kolegę. I w sumie przynajmniej dla mnie naprawdę dobrze się stało, że go spotkałam. Bo  naprawdę bardzo mi pomógł. Musiałam zrobić zakupy sama w markecie budowlanym bo mąż był akurat w delegacji a ja na takich zakupach za dobrze się nie znam.

Tapety ścienne do domu

tapety ścienneJednak na moje szczęście okazało się, że w sklepie tym pracuje mój kolega. Gdy go tylko zobaczyłam wiedziałam, że będę mogła liczyć na jego pomoc. Kolega od razu mnie rozpoznał i do mnie podszedł. Porozmawialiśmy najpierw chwilę o tym co u nas słychać a potem spytał się mnie czy w czymś mi nie pomóc. A ja przecież potrzebowałam pomocy bardzo. Chcę kupić tapety ścienne żeby odświeżyć trochę dom. Jednak nie za bardzo znam się na tapetach. Mogę jedynie ocenić jaka tapeta wizualnie mi odpowiada. Jednak gdy zobaczyłam, że jest wiele rodzajów tych tapet a do tego jeszcze przecież trzeba kupić kleje to wiedziałam, że potrzebny będzie mi ktoś kto się na tym zna. Kolega wyjaśnił mi jakie tapety ścienne będą najlepsze do pokoju a jakie lepiej sprawdzą się na przykład w kuchni. I pokazał mi jeszcze więcej wzorów tapet niż ja to widziałam na początku. Teraz gdy już wiedziałam spośród których tapet mam wybierać było to dla mnie łatwe. To znaczy tych wzorów było tak wiele, że to także nie był łatwy wybór. Jednak gdy zobaczyłam jedną z tapet od razu wiedziała, że kupię na pewno ją. Po prostu idealnie pasowała do mojego domu.

To tapetowanie w domu zrobił już mój mąż po tym jak wrócił z delegacji. Powiedział mi nawet, że kupiłam bardzo dobrą tapetę i świetni do niej dobrałam klej. Nie chwaliłam się mężowi, że to kolega pomagał mi w tym wyborze. Zresztą gdyby nie on to nie wiem z czym bym wtedy wróciła do domu. A tapeta na ścianie wygląda naprawdę bardzo dobrze.