Nowoczesne krzesła w mieszkaniu

Z mężem bardzo lubię oglądać programy telewizyjne o tematyce wnętrzarskiej. Po prostu jesteśmy osobami, które lubią robić różne rzeczy sami w domu. Uważam, że jest to nawet nasze hobby. Nawet niektóre meble jakie mamy w domu wykonaliśmy sami.

Nowoczesne krzesła są przepiękne

nowoczesne krzesłaGdy ktoś do nas przychodzi i pyta się skąd mamy akurat daną rzecz i dowiaduje się, że zrobiliśmy ją sami to jest naprawdę zaskoczony. Nawet myśleliśmy o tym żeby założyć jakiś sklep internetowy i tam sprzedawać nasze autorskie meble. Jednak doszliśmy do wniosku, że nie jest to dobry pomysł. Bo wszystko co robimy kosztuje nas naprawdę dużo czasu i przemyśleń. Byśmy na pewno nie potrafili naszych mebli robić na jakąś większą skalę to jest po prostu nie dla nas. Dlatego też ograniczyliśmy się do robienia mebli tylko dla siebie. Niektóre rzeczy oczywiście kupujemy. I tak ostatnio kupiłam tanie nowoczesne krzesła, które są przepiękne. Te krzesła do jadalni idealnie pasują do stołu, który został zrobiony przez nas. Mamy zrobiony także mały bar a przy nim stoją kupione w sieci hokery, które również świetnie tam pasują. Myślę nawet, że sami byśmy takich fantastycznych hokerów nie zrobili. Chociaż teraz planujemy zrobić sami nowy stelaż do łózka. Właśnie w programie wnętrzarskim jaki widzieliśmy niedawno pokazywano różne ciekawe pomysły na zrobienie takich właśnie stelaży. Ja chciałabym bardzo żeby nasza sypialnia była w bardzo jasnych kolorach. Całe mieszkanie jest bardzo kolorowe. Może nawet za bardzo. Ale w sypialni mogło być naprawdę delikatnie. I myślę, że może to nawet wyglądać trochę dziwnie w porównaniu do całego wnętrza domu.

Jednak ja i mąż właśnie w takich wnętrzach czujemy się dobrze a to chyba najbardziej o to chodzi. Gdy znajomi zobaczą taką jasną sypialnię to chyba nie uwierzą, że to nasza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *