Przejdź do treści

Nowoczesny pokrowiec na telefon

Pokrowce na telefon ze wzmocnionymi obudowami są preferowane przez wszystkich tych użytkowników telefonów, którzy potrzebują urządzenia w trakcie wykonywania zadań zawodowych. Owe pokrowce utrzymane są zwykle w standardzie Armor, dzięki czemu dobrze znoszą wszelkie uderzenia, i chronią telefon przed najgorszymi uszkodzeniami.

Najwytrzymalszy pokrowiec na telefon

spigen rugged armorOferta Spigena została niedawno uzupełniona o nowy pokrowiec z serii Rugged Armor, posiadający wszystkie zalety poprzednich wariantów, aczkolwiek będący jeszcze trwalszym i wytrzymalszym od swoich poprzedników. Najnowszy Spigen Rugged Armor został również wyposażony w kieszenie na karty, które nie były obecne w poprzednich wersjach pokrowca, a które są bardzo poszukiwane przez posiadaczy telefonu. Podobnie jak poprzednie wersje, także i nowy wariant jest wykonany w całości z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz miękkiej wyściółki. Nowy pokrowiec jest natomiast modelem uniwersalnym, i może być wykorzystywany do wielu telefonów o podobnych wymiarach bez trudu. Tylna ściana pokrowca może być bowiem zmodyfikowana w taki sposób by umożliwiać używanie kamery dowolnego telefonu po prostym przełożeniu sekcji obudowy pokrowca. Cały pokrowiec jest dodatkowo wzmocniony stalową ramą, dzięki której telefon nie ulegnie uszkodzeniu nawet po szczególnie mocnym uderzeniu czy upadku z dużej wysokości. Oprócz wytrzymałości, owy pokrowiec jest bardzo ciekawie wykonany.

Zewnętrzna warstwa tworzywa sztucznego jest bowiem utrzymana w przyciągającej spojrzenia, futurystycznej stylistyce, przywodzącej na myśl wygląd nowoczesnych samolotów wojskowych czy samochodów sportowych. Owy pokrowiec jest więc atrakcyjny również dla tych posiadaczy telefonów którzy cenią wygląd na równi z wytrzymałością i ochroną urządzenia.