Przejdź do treści

Nowy wygląd roweru dzięki doskonałym sprayom

 

Nie tylko nowe rzeczy mogą prezentować się fantastycznie. Dziś na rynku mamy tak wiele rodzajów konserwantów, farb i sprayów, że z łatwością możemy nadać starym przedmiotom nowej duszy i sprawić tym samym, że będą wyglądały, jak za czasów ich nowości, a może nawet i lepiej!

Trwałe spraye do malowania rowerów

spray championKiedy poszłam do swojej pierwszej dorywczej pracy, obiecałam sobie, że za część wypłaty zakupię wymarzony rower. Niestety, rower którego pragnęłam był niesłychanie drogi, jednak na jednej z aukcji internetowych udało mi się znaleźć dobrą okazję. Rower był nieco zaniedbany, ale wiedziałam, że niskim kosztem uda mi się go odratować. Kiedy moja przesyłka dotarła, od razu wzięłam się za czyszczenie roweru. Był brzydki i pozdzierany, ale na szczęście mój brat przyszedł mi z pomocą i podarował spray champion. Używa tych sprayów do malowania swoich modeli i ma naprawdę wiele kolorów. Wśród nich znalazł się nawet różowy i biały, a zatem, jako dziewczyna, zdecydowałam się, że pomaluję swój rower właśnie na takie kolory. Zabezpieczyliśmy folią te miejsca, których nie planowaliśmy pomalować, ustawiliśmy rower na gazetach i wzięliśmy się do pracy. Spray idealnie się rozprowadzał, a kolory przepięknie ze sobą mieszały dając przecudny efekt przejścia koloru różowego w biały. Nie jestem jakoś specjalnie uzdolniona artystycznie, a mimo to efekt końcowy zrobił zarówno na mnie, jak i na bracie ogromne wrażenie. Nie sądziłam, że malowanie roweru jest aż tak proste! Spray champion spisał się doskonale i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Nic dziwnego, skoro mój brat potrafi idealnie pomalować nim nawet malutkie części swoich modeli.

Mój rower nabrał nowego wymiaru. Teraz lśni i wygląda zapewne lepiej, niż w momencie, kiedy był kupiony. Dzięki sprayowi posiadam teraz bardzo oryginalny rower i można nawet powiedzieć, że jedyny taki na całym świecie! Emalia jest bardzo wytrzymała. W żaden sposób nie odpryskuje i nie ściera się. Spisała się w swojej roli po prostu wyśmienicie!