Przejdź do treści

O moim małym metalowym sklepie i siatkach cięto ciągnionych

siatki cięto ciągnione

A teraz opowiem wam co mam ciekawego w swoim sklepie. Zazwyczaj piszę tylko o moim życiu prywatnym, o tym co robię w wolnych chwilach, jakie dziewczyny poznaję na internecie, ale przecież teraz wam opowiem, jakie jest wspaniałe życie właściciela sklepu.

Siatki cięto ciągnione często używane

siatki cięto ciągnioneProwadzę popularny sklep metalowy w mieście, nie mylić mi tego proszę z muzyką. W moim sklepie do kupna jest blacha perforowana czarna. Kojarzycie pewnie na balkonach jako balustrada, czasami jako ławka w miastach służy, czasami jako klapka na kluczyk przy włącznikach jako zabezpieczenie. Taka dosyć popularna jest ta blacha perforowana czarna, wiele z was nawet jak nie kojarzy nazwy, to jak sobie sprawdzicie w internecie to powiecie, jedno wielkie: „aha”. Inna sprawa jest, że blacha preferowana czarna jest bardzo popularna w budownictwie w ogóle, ale nie będę was tutaj szczegółami zanudzał. Kolejną rzeczą jest to, że w moim sklepiku taka perforacja blachy jest wykonywana na miejscu i na życzenie klienta. Bo to nie jest tak, że jest jeden wzór, o nie! Perforacja blachy odbywa się na wiele sposobów i wzorów! Nie chcę też za bardzo się o tym rozpisywać, jednak gwarantuje wam, że to prawda. W moim sklepiku tez można kupić mocne siatki cięto ciągnione, ja wiem, że dla laika brzmi to co najmniej tajemniczo, ale taka jest właśnie moje profesja. Taka siatka cięto ciągniona jest całkiem popularna w wielu dziedzinach życia, natomiast nie powinno się jej kojarzyć bezpośrednio z jej siostrą. Siatki cięto ciągnione to w żadnym, ale to absolutnie żadnym wypadku nie są siatki druciane, takie najprostsze.

Siatki druciane to takie cieniutkie, splatane ze sobą koniuszkami druciki. Gdzie siatki cięto ciągnione to już zupełnie inna filozofia wykonania. Opowiem wam o tym przy następnej okazji, hej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *