Przejdź do treści

Obrączki znakowane laserowo

znakowanie laserem

W życiu prawie każdego człowieka następuje taki moment, kiedy staje na ślubnym kobiercu i przyrzeka swojej wybranej drugiej połówce miłość i opiekę do końca swoich (a raczej już wtedy wspólnych) dni. Ta obietnica jest przypieczętowana wymianą przez Państwa Młodych ślubnych obrączek, które są przedtem pobłogosławione przez udzielającego ślubu księdza.

Obrączki oznakowane laserowo imionami

znakowanie laseremWybór obrączek to nie jest łatwa sprawa. W przeciwieństwie do pierścionka zaręczynowego ten rodzaj biżuterii jest noszony przez obojga partnerów, nie tylko przez kobietę. Ważne więc, aby nasz wybór był ukierunkowany na obie strony – zarówno partnera, jak i partnerki. Rozwiązaniem w przypadku zbyt dużej różnicy zdań i poglądów na temat tego jak powinna wyglądać idealna ślubna obrączka można rozwiązać poprzez podjęcie decyzji na temat dwóch różnych obrączek – przeważnie nieco bardziej wystawniejsza i ozdobną dla kobiety oraz prostą i symboliczną dla jej współmałżonka. Wiele salonów jubilerskich (na przykład Warszawa i inne większe miasta) oferuje komplet dwóch obrączek – różnych (z dedykacją dla kobiet i mężczyzn), ale utrzymanych w podobnym stylu i o podobnym wykończeniu. Jeśli chcemy sprawić, aby nasze obrączki były jeszcze bardziej unikalne i pamiątkowe, warto zdecydować się na znakowanie laserem w Warszawie. Pozwoli to na wyrycie w obrączkach na przykład swoich imion bądź daty i miejsca ślubu.

Grawerowanie laserowe jest często usługą darmową w przypadku jeśli zdecydujemy się na taki dodatek w tym samym salonie w którym zakupiliśmy obrączki – warto dopytać się czy jest to możliwe w ich cenie czy należy jednak dopłacić za taką usługę.