Przejdź do treści

Odmładzające osocze bogatopłytkowe

 

Odkąd pamiętam uwielbiałam kosmetyki. Malowałam się odkąd skończyłam 14 lat. Wtedy robiłam to, ponieważ na mojej twarzy pojawiały się różne niedoskonałości i chciałam je przykryć. Czułam się wtedy taka dorosła i dobrze wyglądałam w lekkim podkładzie, tuszu do rzęs i kredce na górnej powiece. Stosowałam też różne maseczki i kremy.

Innowacyjny zabieg z użyciem osocza

PRP osocze bogatopłytkowe w SzczecinieByłam zdania, że lepiej zapobiegać jakimś zmianom niż później walczyć już z istniejącymi. Dlatego, gdy skończyłam 32 lata i moja skóra powoli zaczynała wyglądać niezbyt korzystnie, postanowiłam zdecydować się na PRP osocze bogatopłytkowe w Szczecinie, ponieważ ten zabieg najbardziej do mnie przemawiał. Uważam, że organizm najlepiej odnawia się sam, tylko wystarczy mu trochę pomóc. Zabieg z użyciem osocza, polega na pobraniu osocza z jakiejś części naszego ciała, najczęściej są to nogi. Później wszystko dokładnie się oczyszcza i bada skórę. Jeżeli przejdzie pomyślnie sprawdzanie, można zacząć aplikować osocze. Osocze pobudza skórę do większej aktywności i regeneracji. Czytałam o tym bardzo dużo, ponieważ wiele aktorek i osób cenionych w telewizji znanych z pięknego i młodego wyglądu deklarowały, że korzystają regularnie z takich zabiegów. Nic nie zadziała lepiej na skórę. Osocze poprawia wygląd i mikrokrążenie. Skóra odnawia się i staje się o wiele młodsza. Zupełnie, jakbyśmy cofnęły się w czasie, tylko trzeba poczekać, aż wszystko się wyciszy po zabiegu na twarzy.

Po moim pierwszym zabiegu z użyciem osocza, patrzyłam na siebie i byłam bardzo zadowolona. Udało mi się odzyskać kilka lat młodości. Rezultaty bardzo mnie zachwyciły. Salon był w pełni profesjonalny, kosmetyczki specjalistki bardzo miłe i widać było, że podchodzą indywidualnie do klienta i jego potrzeb.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl