Przejdź do treści

Odpoczynek na jachcie

jachty

Ostatnio z Karoliną bardzo dużo pracujemy, postanowiłem, więc że zrobię nam mały prezent. Wycieczka na Mazury! Co o tym myślicie? Tak dawno nigdzie nie byliśmy z moją narzeczoną. Ostatnio na wyjeździe byliśmy dokładnie rok temu, a teraz?

Jachty dobre na relaks

jachtyPrzygotowania do ślubu, ciężka praca, żeby zarobić na te uroczystość i prawda jest taka, że z Karoliną widzę się może dwa, trzy razy w tygodniu. Tak nie może być. Przecież my, jak tak dalej pójdzie, to nawet do ślubu nie dotrwamy. No nic, ale nie można narzekać, tylko trzeba pomyśleć, jak to naprawić. Jedno jest pewne jedziemy na Mazury. Karolina ma pod koniec kwietnia urodziny i pomyślałem, że to mógłby być odpowiedni termin. Ślub w maju, przynajmniej sobie przed tym całym szaleństwem odpoczniemy. Kwiecień, niby pasuje idealnie, a jednak stwarza pewną barierę, ponieważ ja wymarzyłem sobie jachty do wynajęcia na Mazurach. Wiecie, taka dwu-trzydniowa randka na jachcie. Ja, sam na sam z miłością mojego życia, a dookoła nas rozpostarte jeziora i natura. Czy mogą być lepsze warunki na relaks? Chyba nie! Problem tylko sprawia mi ten kwiecień. Bo, po pierwsze, nie wiem, czy czarter jachtów jest wtedy w ogóle dostępny. Po drugie, obawiam się, że będzie zwyczajnie za zimno, na nocowanie w jachcie! Co o tym myślicie kochani? Według mnie pomysł jest idealny, tylko czy ten czarter będzie możliwy? Dajcie mi proszę znać, jeśli będziecie posiadali informacje na ten temat. Musicie nas uratować, bo my z tego całego stresu i zabiegania, to niedługo sami będziemy musieli się leczyć! Dobra nie będę wam już tu dłużej marudził. Czekam na wasze informacje i wskazówki dotyczące jachtów.

Teraz szybko uciekam, bo za jakieś czterdzieści minut rozpoczynam dyżur, a nawet kolacji nie zjadłem. Czekam na wasze wskazówki, trzymajcie się, hej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *