Przejdź do treści

Oferta DJ-a, czyli muzyka i światło na wesele

Współczesne sale weselne to już nie tylko dmuchane białe, srebrne i złote baloniki. Teraz korzysta się z różnych dekoracji – również z dekoracji świetlnych i elektronicznych. Wbrew pozorom na weselu można zaoszczędzić – zwłaszcza, jeśli korzysta się z oferty osoby, która pełni różne funkcje.

DJ oferujący dekoracje świetlne na wesele

DJ na duże wesele w GdańskuDJ weselny może zająć się nie tylko włączaniem i miksowaniem popularnych kawałków. Wiele DJ-ów ma w swojej ofercie różne dekoracje świetlne. Po prostu posiadają oni sprzęt, który podłączają w sali weselnej, by stworzyć idealny klimat. Światła zazwyczaj idealnie współgrają z muzyką weselną włączaną przez DJ-a, więc jest to dobre rozwiązanie. Staromodne wstążki, bibuły, baloniki – to wszystko odeszło już do lamusa. Takie ozdoby sprawdzają się może na imprezie karnawałowej w remizie strażackiej, ale nie na ogromnym weselu na kilkadziesiąt czy kilkaset osób. Tutaj trzeba skorzystać z dekoracji świetlnych, które zaskoczą każdego gościa. DJ jest w stanie zaoferować technikę wykorzystującą światła LED. Jest to bardzo ważne, aby zapytać, czy wykorzystywane światła są światłami ledowymi. Chodzi o to, że takie światła nie nagrzewają się – żarówki są zimne, w związku z czym nie dojdzie do żadnych oparzeń. Taki DJ na duże wesele w Gdańsku powinien posiadać różne sprzęty, dzięki którym zapewni spektakularne efekty świetlne. Wiadomo, że światła trzeba dobrać odpowiednio do wystroju sali oraz jej charakteru. Inne światła zostaną wykorzystane w sali restauracyjnej, a inne w sali balowej na zamku, w dworku.

Wiadomo, że takie światła można zamówić osobno, ale korzystając z oferty DJ-a na wesele, można mieć dwa w jednym – zarówno dekoracje świetlne, niesamowite efekty, a także muzykę weselną. Warto zastanowić się nad wyborem różnych kolorowych świateł do sali weselnej.