Przejdź do treści

Oferta tanich rejsów po Karaibach

Szefowa biura podróży, w którym pracowałam była bardzo ogarniętą osobą i często oferowane były wyjątkowe wyjazdy. Jako jedyne z biur oferowaliśmy rejsy statkami i dostępnych było wiele interesujących ofert, które interesowały klientów. Ostatnia oferta była jednak wyjątkowa. 

Wiele sprzedanych rejsów przez biuro podróży 

najlepsze rejsy po karaibachPo raz pierwszy w biurze podróży oferowałam najlepsze rejsy po karaibach i już wiedziałam, że będzie spore zainteresowania. Nigdy wcześniej w ofercie nie były dostępne Karaiby a klienci nie raz pytali o nie. Szefowa przekazała mi wszystkie niezbędne informacje i mogłam zająć się promocją takiego rejsu. Na dodatek rejsy były wyjątkowo tanie i sama chętnie wybrała bym się na Karaiby. Urlop mogłam sobie zaplanować dopiero za kilka miesięcy, ale miałam nadzieję, że do tego czasu rejsy będą nadal dostępne w biurze. Pierwsza klienta, która zainteresowana była takim rejsem pojawiła się błyskawicznie. Przyznała mi, że od dłuższego czasu wypatrywała tej oferty i była bardzo podekscytowana. Powiedziała mi również, że kilka lat temu była na rejsie w Grecji i to było dla niej niesamowite przeżycie. O Karaibach marzyła od dawna i czekała na stosowny moment, który nadszedł. Kupiła dwa bilety, ponieważ planowała zabrać na rejs swoją najlepszą przyjaciółkę i to miała być niespodzianka. Klientka wyszła z biura szalenie zadowolona a po niej już przychodziło coraz więcej zainteresowanych rejsami osób. Sprzedałam wszystkie wolne miejsca w ciągu jednego tygodnia.

Szefowa z uwagi na dobrze wykonaną pracę zdecydowała się mnie dodatkowo nagrodzić. Dostałam miejsce na statku i wyruszyłam na rejs, o którym marzyłam. Dla mnie to było ogromne wyróżnienie i byłam szefowej bardzo wdzięczna, że w taki sposób postanowiła mnie nagrodzić.