Przejdź do treści

okulary kocie oczy korekcyjne

Już od dłuższego czasu chodził za mną pomysł, aby wymienić oprawki od okularów na nowe. Problem jednak polegał na ich znalezieniu. Wiedziałam na jakim ich stylu mi zależy, ale w pobliskich optykach żadne nie pasowały do mojej urody. Zamiast wybrać coś innego, nie poddawałam się i zaczęłam szukać wymarzonych oprawek w internecie.

Piękne oprawki okularów

okulary kocie oczy korekcyjneOdkąd pojawiła się moda na cienkie oprawki okularów utrzymane w wersji minimalistycznej od razu wiedziałam, że będę chciała w przyszłości takie zakupić. Najbardziej podobały mi się te, które określa się „kocimi” jednak choć takie oprawki były do znalezienia w optykach w moim mieście to jednak żadne nie pasowały do mojego typu urody. Podobno było to podyktowane faktem, że mój kształt twarzy zwyczajnie nie pasuje do takich oprawek. Nie poddawałam się jednak i szukałam dalej, aż znalazłam wymarzone okulary kocie oczy korekcyjne w jednym ze sklepów internetowych. Sklep ten oferował wirtualną przymierzalnie, co oznacza, że wystarczyło wgrać swoje zdjęcie, aby móc przymierzyć różne oprawki. Znalazłam kilka kocich wersji takich oprawek i zdecydowałam się zamówić je do przymierzenia w domu ponieważ ta opcja także była dostępna. Dzięki tej możliwości udało mi się wreszcie, po tych kilku miesiącach szukania, zakupić kocie oprawki, które pięknie podkreślały moją urodę i dodawały mi uroku.

Choć rzeczywiście oprawki warto dopasowywać głównie względem kształtu naszej twarzy to jednak jak widać, gdy nam bardzo zależy na okularach, które teoretycznie mogą nie pasować do urody, jaką posiadamy, warto poświęcić nieco więcej czasu na szukanie bo może okazać się, że trafimy jednak na taki model, który przypadnie nam do gustu. Warto też wspomnieć o tym, że zakup okularów przez za pomocą strony internetowej okazał się tańszy, niż stacjonarnie.