Przejdź do treści

Opiekunka do dzieci – najlepsza praca pod słońcem

huśtawka little tikes

Jestem osobą która po urodzeniu dziecka wcześnie rozpoczęła swój powrót do pracy. Przede wszystkim pobyt w domu mnie zabijał, a po drugie-musiałam przecież zarabiać, bo pieniądze piechotą nie chodzą. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej opiekunki dla dziecka.

Huśtawki i opiekunki do dzieci

huśtawka little tikesNie chciałam zostawiać jej w byle jakich rękach. Na szczęście trafiłam idealnie i chyba nie ma lepszej niani niż moja. Przychodzi nawet wcześniej niż powinna, i pomaga mi ze śniadaniem, i przewija dziecko. Niby córka już sama się załatwia, ale po nocy to różnie bywa, więc wieczorem zakładam jej pampersy. Później ja wychodzę, a ona się zajmuje wszystkim. Ostatnio nawet sama kupiła zabawki little tikes dla córki i byłam pod wrażeniem. Chciałam jej oddać pieniądze, ale mówiła, że w żadnym wypadku, że to prezent, bo bardzo lubi małą. Ich ulubioną zabawką była huśtawka do ogrodu firmy little tikes, na której opiekunka dzielnie bujała moją córkę, mimo, że nieraz już na pewno była zmęczona, bo trwało to nieraz godziny. Byłam jej bardzo wdzięczna za to, że tak nam pomaga, a w dodatku nie wiem jakim cudem, ale znajdzie jeszcze czas by obiad ugotować. Dlatego gdy lalka baby annabell została wręczona przez nią mojej córce, to nie mogłam się zgodzić. To za duży wydatek, dlatego tym razem się uparłam i chociaż połowę sumy jej za nią oddałam. Nie może aż tak wydawać pieniędzy, ma też swoje wydatki. No ale pokochała to dziecko bardzo i się przywiązały do siebie. Chodzą na plac zabaw i spędzają miło czas. Pokazywała nawet ostatnio córce jak robić breloczki gel-a-peel czyli takie własnoręczne ozdoby.

To ją bardzo zainteresowało, i jak wróciłam, i zastałam zrobione specjalnie dla mnie serduszko z tego gel a peel to byłam bardzo wzruszona. Fakt, było trochę koślawe, ale ważne, że zrobione własnoręcznie i było to coś specjalnie dla mnie. Oj ma dryg do dzieci ta kobieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *