Przejdź do treści

Paczki Polska – Anglia – zgubne uczucie do kuriera

paczki

Czasem każdemu zdarzają się jakieś małe grzeszki. Ja często fantazjuję na różne tematy. Ostatnio odwiedza mnie kurier z Anglii do Polski, gdy zamawiam różne produkty ze stron. Zawsze milutko się do mnie uśmiecha.

Paczki Polska – Anglia wprowadziły mnie w zakłopotanie

paczki

Ja podaje mu przesyłki kurierskie Polska Anglia, bo wymieniam się na takim zagranicznym forum z dziewczynami różnymi ciuchami. On przynosi mi paczki Anglia Polska, i tworzymy całkiem zgrany duet. Kiedyś zaproponowałam mu kawę. Powiedział, że jak rozwiezie wszystko, to wpadnie pogadać. Odstroiłam się, i nie mogłam się doczekać, aż do mnie zajrzy. Wpadł do mnie z kwiatkiem, i powiedział, że w końcu ma chwilę czasu. Zaprosiłam go do kuchni, i zaparzyłam herbatę. Mam taką specjalną, o zapachu miłości podobno. Zasmakowała mu i trochę porozmawialiśmy. Opowiadał, że dużo jeździ, czasem zamówień jest tyle, że wraca do domu późnym wieczorem, a rano już musi wstać i jechać do firmy odebrać nowe zamówienia. Współczułam mu, bo taka praca musi być cholernie męcząca, tak jeździć i wozić. Ale mówi, że jak trafi mu się jakiś miły klient, taki jak ja, to dzień od razu robi się milszy. Zarumieniłam się, i aż oblałam się herbata. Zapytałam go ogólnie o to co robi poza pracą. Mówił, że lubi grać w tenisa, i jak tylko ma chwilę wolnego czasu to chodzi na kort. Zaimponował mi, bo zawsze lubiłam sportowców. Ja z kolei w w wolnej chwili chodzę tylko na tańce, bo lubię się rozruszać, i nauczyć nowych kroków. Ale to nic poważnego, bo nigdzie jeszcze nie występowałam. Poprosił mnie, abym pokazała mu parę kroków. Zgodziłam się i włączyłam muzykę. Spróbował tańczyć ze mną, ale trochę mu to nie wychodziło, i zaczęliśmy się śmiać. On mi się tak bardzo podobał, że byłam cały czas onieśmielona. W pewnym momencie zadzwonił telefon i zaczął z kimś bardzo czule rozmawiać. Coś mi nie pasowało, do kogo by tak mówił, do mamy?

Niestety, po rozmowie powiedział mi, że dzwoniła żona, że ma wracać, bo muszą jechać do sklepu. Co za frajer, ma żonę a bajeruje sobie ze mną, i jeszcze się do tego przyznaje. O nie, już więcej nic od niego nie zamówię.

W znalezieniu innego, lepszego kuriera pomogła mi strona – paczki polska anglia – www.mega-trans.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *