Przejdź do treści

Pobyt w tanim hotelu

 

Jestem wychowawczynią drugiej klasy liceum i obiecałam swoim uczniom niesamowitą wycieczkę w okolicach czerwca. Nie jest to wprawdzie nic nadzwyczajnego, gdyż większość wyjazdów odbywa się właśnie w tym terminie. Jednak nasz wyprawa miała być naprawdę wyjątkowa. Organizację całego przedsięwzięcia zaczęłam od wpisania w przeglądarkę: hotele trójmiasto.

Niezapomniany kilkudniowy wyjazd do trójmiasta

hotele trójmiastoByć może standard hotelowy może się wydawać zbyt ekskluzywny jak na klasowy wyjazd, jednak długo zbieraliśmy pieniądze na ten cel, także mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Nasza szkoła znajduje się w okolicach Warszawy, dlatego też wybór padł na trójmiasto. Nie każdy z uczniów miał okazję pojechać w to miejsce, w dodatku sam fakt tego, że jedziemy nad morze zawsze jest dodatkowym plusem sprawił, że cel naszej podróży od początku był oczywisty. Była jednak problematyczna kwestia; otóż już w czerwcu hotele trójmiasto cieszą się sporym obłożeniem, dlatego też znalezienie ośrodka dla 25-osobowej grupy naprawdę było sporym wyzwaniem. Na szczęście znaleźliśmy hotel położony dość blisko centrum Gdyni, w dodatku właściciel zgodził się w pewnym stopniu opuścić nam cenę, więc po załatwieniu transportu nie pozostało już nic innego jak tylko wsiadać w pociąg i jechać. Wszyscy byli podzieleni w 4-osobowe pokoje z łazienką, co było dużym udogodnieniem.

Nie trzeba było z rana i wieczorem stać w niekończących się kolejkach pod prysznic. Codziennie prosto z Gdyni jeździliśmy w inne miejsca np. do Gdańska, czy Sopotu, żeby dzieciaki zobaczyły jak najwięcej. Po całodziennych wojażach wracaliśmy szybką koleją miejską do swojego hotelu. Ostatecznie wycieczka okazała się być faktycznie najlepszą organizowaną w tym roku przez naszą szkołę.