Przejdź do treści

Podarowanie synowi rozkładanej wersalki

Mój syn poznał Agnieszkę na obozie językowym. Od razu spodobała mi się ta dziewczyna i wiedziałem, że uda im się stworzyć stały związek. Nie myliłem się, ponieważ mój syn Artur oświadczył się Agnieszce i planowali wziąć ślub. Bardzo mnie ta informacja ucieszyła.

Dobrej jakości wersalka prezentem ślubnym dla syna

rozkładane wersalki unimebelObiecałem, że zapłacę za wesele, ponieważ było mnie na to stać i zresztą Artur był moim jedynym dzieckiem. Nie było innej opcji. Dałem młodym pieniądze, ponieważ chciałem, żeby to oni sami o wszystkim decydowali. Mimo sfinansowania całej uroczystości, zamierzałem jeszcze dać prezent ślubny synowi. Wiedziałem, że urządzał swoje nowe mieszkanie i potrzebna była mu jakaś kanapa. Dlatego wpadłem na pomysł, żeby mu kupić coś modnego. W salonie meblowym, który prowadził mój przyjaciel dostępne były rozkładane wersalki Unimebel była znaną fabryką, która produkowała najwyższej jakości wersalki i wiedziałem, że to jest odpowiedni wybór. Do salonu meblowego pojechałem z synem, ponieważ chciałem, żeby to on wybrał dla siebie odpowiednią wersalkę. Wybrał taką w jasnym kolorze, która była rozkładana i jeszcze na dodatek posiadała pojemnik na pościel. Wersalka miała stać w salonie i być przeznaczona dla gości, którzy będą nocować u syna. Zleciłem dostawę wersalki prosto do mieszkania syna i transport był darmowy. Artur był zaskoczony tym prezentem, bo przecież płaciłem za jego ślub, ale podziękował mi, ponieważ wersalka była potrzebna do kompletnego wyposażenia mieszkania.

Wersalka okazała się być bardzo wygodna, co miałem możliwość sprawdzić osobiście. Nocowałem raz u syna, ponieważ obiecałem mu pomóc w wykończeniu łazienki. Do ślubu zostało jeszcze trochę czasu i przygotowania szły w dobrym tempie. Wszystko było pod kontrolą.