Przejdź do treści

Pokój superbohaterów oraz meble dziecięce i młodzieżowe

Witajcie. Dziś chcę Wam opowiedzieć nieco o guście mojej córki. Dwa lata temu zaczęłam pisać bloga o mojej wielodzietnej rodzince, Dziś wyjątkowo chcę podzielić się z Wami moim niebywałym odkryciem.

Meble dziecięce i młodzieżowe są uniwersalne

meble dziecięce i młodzieżoweTrzy tygodnie temu przeprowadzaliśmy remont pokoju naszej córeczki. Przyznaję, był to naprawdę gruntowny remont. Kiedy zapytaliśmy naszą Marysię, jaki pokoik by chciała, dała nam nie lada odpowiedź. Większość dziewczynek chciałoby komnaty księżniczek, pościel z jakimiś królewnami, łóżka z baldachimami i tak dalej. Jednak nasza Marynia kompletnie odbiega od tego typu standardów. Wiecie co nam oznajmiła? Mamo , Tato… ja chcę pokój w super bohaterów. Dokładnie. Batman, Spiderman i te sprawy. Tak to jest jak wychowuje się pięciolatkę z siedmioma braćmi. Na naszą korzyść meble dziecięce i młodzieżowe są dziś bardzo uniwersalne i udało nam się załatwić całą sprawę bezboleśnie. Na samym początku kupiliśmy jej odpowiednie łóżko dziecięce. Spała wcześniej z nami, a to już nie wchodziło w grę. Potem kupiliśmy jej biurko szkolne. W tym roku rusza do zerówki, także z pewnością jej się to bardzo przyda. Biurka szkolne dziś są rewelacyjne. Tym bardziej, że ona naprawdę bardzo dużo rysuje, wycina, maluje i tak dalej. Biurko dla dziecka to bardzo ważna sprawa. Jeżeli mowa o tym, to nie sposób jest zapomnieć o czymś takim jak krzesło dla dziecka Ona jest stosunkowo mała – niska na swój wiek, więc trzeba było wszystko bardzo dobrze dopasować. Była potrzebna też szafa dla dziecka. Z dużymi szufladami – to zdecydowanie ułatwia nam życie i jest niezwykle praktyczne.

Musimy Wam powiedzieć, że po licznych dyskusjach z naszym małym skrzatem doszliśmy do wniosku, że bardzo dobrym wyjściem będzie pokój standardowy z elementami bohaterskimi. Dała się przekonać, żeby nie malować jednak ściany w całkowite wizerunki.

Więcej o tych meblach na stronie http://www.almer-meble.pl