Przejdź do treści

Polecana książka katolicka

 

Wraz z moim mężem podjęliśmy niełatwą, ale na pewno mądrą decyzję o związaniu naszego wspólnego życia z Bogiem. Na początku swojej drogi zastanawialiśmy się, w jakim kierunku podążyć, aby wspólnie osiągnąć sukces i cieszyć się z owoców naszej pracy. Jak to zwykle bywa, scenariusz przyniosło samo życie.

Książki w księgarni katolickiej

 dobre książki katolickieKilka tygodni po swoim ślubie, postanowiliśmy odwiedzić parę miejsc związanych z religią katolicką. Pierwszym przystankiem był Licheń, w którym zwiedziliśmy Sanktuarium Maryjne i mogliśmy uczestniczyć w wyjątkowym nabożeństwie. Kolejnym przystankiem na naszej religijnej wycieczka była pierwsza stolica Polski, Gniezno, w której zwiedziliśmy cudowne wnętrza Bazyliki Prymasowskiej Sanktuarium św. Wojciecha, a także Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej i Muzeum Początków Państwa Polskiego. Ostatnim przystankiem naszej wycieczki była Częstochowa i wspaniałe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Wszystkie te wizyty były dla nas bardzo ważne, a czas spędzony w otoczeniu religii i innych wiernych, okazał się czasem niezwykle barwnym i udanym. Chcieliśmy, aby również na co dzień duch tej wyjątkowej był z nami, dlatego podjęliśmy bardzo niepopularną decyzję o otworzeniu katolickiej księgarni dla wszystkich. Chcieliśmy, aby każdy miał możliwość poznania Słowa Bożego w różnych jego formach, a wszelkie dobre książki katolickie były dostępne od tzw. ręki.

Księgarnia, którą wspólnie z mężem prowadzimy już 10 lat, okazała się być trafioną i dobrą inwestycją. Wspólnymi siłami dbamy o to, aby wszelkie publikacje, które do nas trafiają miały okazję dotrzeć do ludzi, którzy naprawdę potrzebują wiary, miłości i nadziei. Mam nadzieję, że dobro zawarte w tych książkach dojdzie do każdego człowieka.