Przejdź do treści

Poznański projektant wnętrz

Jestem osobą, dla której design odgrywa bardzo istotną rolę. Może dlatego zostałem właśnie grafikiem komputerowym. W związku z tym, kiedy szukałem mieszkania, bardzo chciałem, by prezentowało się ono wyjątkowo. Obiektem mojego zainteresowania stał się loft. Bardzo chciałem, by prezentował się designersko, dlatego postanowiłem nawiązać współpracę z kreatywnym projektantem z Poznania.

Dobry projektant wnętrz z Poznania

kreatywne projektowanie wnętrz - PoznańKiedy uzbierałem dostatecznie dużo gotówki na wkład własny, stwierdziłem, że nie ma co dłużej czekać. Postanowiłem wziąć kredyt na swoje pierwsze, własne mieszkanie. Chciałem by było ono wyjątkowe, dlatego bardzo długo szukałem nieruchomości. Po pierwsze, oczekiwałem wnętrza nietuzinkowego. Nie chciałem mieszkania wyglądającego jak z serialu. Chciałem wnętrza, które dobrze będzie odzwierciedlało moją naturę. I w końcu takowe znalazłem. Po wielu próbach zakupiłem piękny loft. Musiałem jednak gustownie i sensownie urządzić to mieszkanie. Doskonale wiedziałem, że potrzebuję specjalisty, którego domeną jest kreatywne projektowanie wnętrz – Poznań to bardzo duże miasto, które słynie ze świetnych specjalistów. Dlatego też znalezienie odpowiedniego projektanta nie zajęło mi wiele czasu. Od razu poczułem, że trafiłem na odpowiedniego człowieka. Projektant świetnie rozumiał moją wizję i potrzeby, podrzucając mi masę ciekawych pomysłów. Miałem nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.

Kiedy projektant z Poznania przekazał mi wstępny projekt wnętrza mojego mieszkanka, byłem zachwycony. Zastosował on rozwiązania, które niezwykle przypadły mi do gustu. Byłem sobie bardzo wdzięczny za podjęcie z nim współpracy. Nie mogłem doczekać się aż jego plany wejdą w życie. Zapowiadało się, że mój loft stanie się mieszkaniem moich marzeń.