Przejdź do treści

Praca w firmie robiącej nadruk na wygodnych prześcieradłach frotte

Prześcieradła frotte

Pół roku temu dostałem pracę w firmie robiącej różnego rodzaju nadruki na prześcieradłach. Firma ta jest jedną z większych firm znajdujących się w mieście, w którym mieszkam.

Prześcieradła frotte w mojej firmie

Prześcieradła frotteW zasadzie bardzo dużo moich znajomych tam pracuje i są z tej pracy zadowoleni, to właśnie jeden z moich bardzo dobrych pracujących tam znajomych załatwił mi pracę właśnie w tej firmie. Oferował mi, że załatwi mi pracę w tym miejscu już od dłuższego czasu, jednakże ja byłem zbyt ambitny, bo wiadomo skończyłem studia, żeby pracować w takim miejscu, jako zwykły pracownik. Jednakże z dumy i ambicji się nie wyżyje, dlatego też postanowiłem ująć się moim honorem i sam poprosiłem tego mojego kolegę o to, żeby pomógł mi dostać pracę. Ogólnie pracuję tam dopiero pół roku, ale generalnie rzecz biorąc nie jest źle. Praca jest ciężka, ponieważ trzeba zrobić nadruk na różnego rodzaju prześcieradłach, takich jak na przykład wygodne prześcieradła frotte. Ja akurat nie zajmuję się nadrukiem tych prześcieradeł, ponieważ pracuję na stanowisku, gdzie zarówno ja, jak i kilku chłopaków, z którymi w tej firmie pracuję i razem robimy nadruk na prześcieradłach, takich jak na przykład prześcieradła Jersey. Generalnie pracy w tej firmie, w której pracuję jest naprawdę bardzo dużo. Praktycznie raz w tygodniu oficjalny producent dzianin przesyła do naszej firmy nowe prześcieradła, na których trzeba zrobić nadruk. Ta praca, nie powiem bo jest trochę monotonna, jednakże jest ona monotonna tylko dlatego, że praktycznie jedyne, co musimy robić, to obsługiwać maszyny, które te nadruki wykonują.

Nie ukrywam tego, że traktuję tą pracę, jako pracę tymczasową, nie wyobrażam sobie mianowicie, żeby magister dość prestiżowego kierunku studiów pracował, jako zwykły pracownik w firmie i zarabiał dość małe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *