Przejdź do treści

Prace remontowe w drukarni

Jak to bywa wiele firm co roku przeprowadza bardzo wiele remontów w sowich zakładach. Każdy przedsiębiorca liczy się z faktem przeprowadzenia różnych remontów w zakładzie. To ważne by remonty były wykonywane w razie potrzeby, by niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy.

Drukarnia i odnowienie wnętrz

drukarniaI taka sytuacja była w przypadku naszej drukarni, konieczny był remont naszych głównych hal, gdzie stoją nasze drukarki i nasze ksero wielkoformatowe. Remont polegał głównie na wymienieniu podłóg ze zwykłych na antypoślizgowe, tak, aby nikomu nic się nie stało oraz by maszyny dobrze stały na tych podłogach. Nasz zakład drukarski mieści się kilometr za Katowicami, więc remont zewnętrzny raczej nie był potrzebny. Głównie chodziło o poprawienie wyglądu wewnętrznego. Nasza sprawdzona drukarnia w Katowicach wymagała również wymiany okien na plastikowe oraz założono też karty w oknach. To kwestia bezpieczeństwa, tak by nikt nam niczego nie wyniósł. W naszym zakładzie są bardzo duże okna, wiec po to założyliśmy kraty. Z grubsza mogę powiedzieć, że nasz zakład zajmuje się nie tylko drukowaniem, ale i też wykonuje bindowanie wszelkiego rodzaju papierów, dokumentów, książek i tak dalej. Do takich pozostałych usług można było by jeszcze zaliczyć usługę poligrafii. Poligrafia jest ważna i sprzęt do tego jest bardzo kosztowny, dlatego też prace remontowe zostały wykonane w hali, gdzie wykonujemy usługi poligraficzne. Na pewno mogę wam powiedzieć, że zostały odmalowane wszystkie ściany. Na ich tle nasze maszyny wyglądają bardzo dobrze. Postanowiliśmy także wyremontować pokój socjalny dla pracowników.

Kolejny remont raczej przewidujemy za ładne parę lat, chyba, że wydarzy się coś co skłoni nas do szybszego wykonania remontu. Remont tyczy się także naszych maszyn, ale to raczej jest konserwacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *