Przejdź do treści

Pracownikom podobała się nasza impreza

Pracuję w dziale marketingu już od kilku lat. Jestem odpowiedzialna za promowanie naszej firmy a także organizowanie imprez dla naszych pracowników. Parę dni temu szefowa zaprosiła mnie do swojego biura i przypomniała o zorganizowaniu imprezy z okazji dziesięciolecia naszej firmy. Pracownicy, z którymi mam okazje pracować są bardzo mili i angażują się w swoje obowiązki. Zdecydowałam się zorganizować najlepszą imprezę.

Zorganizowałam najlepszą imprezę firmową

imprezy okolicznościowe markiZdecydowałam się zorientować w Internecie jakie lokale są obecnie najmodniejsze. Wpisałam w wyszukiwarce imprezy okolicznościowe marki i pojawiło mi się wiele lokali, które oferują najróżniejsze imprezy począwszy od imprez rodzinnych a także biznesowych. Umówiłam się na spotkanie z właścicielami lokali i zdecydowałam się na jeden z nich, który najbardziej mnie zaciekawił. Lokal był duży i przestronny a także elegancko urządzony. Znajdował się w dobrej lokalizacji. Był duży ogród, z którego mogliśmy korzystać w trakcie imprezy. Zdecydowałam się na załatwienie DJ-a, który będzie grał na naszej imprezie. Poza tym zamówiłam balony z helem a także inne atrakcje, z których nasi pracownicy w trakcie imprezy będą mogli korzystać. Lokal., na który się zdecydowałam poza pięknym miejscem oferował także bardzo smaczne jedzenie. Restauracja zatrudniała wykwalifikowanych kucharzy, którzy idealnie znali się na swojej pracy. Impreza była bardzo i udana. Wszyscy pracownicy byli zadowoleni i jeszcze długo o niej wspominali.

Poza DJ-em zatrudniłam także fotografa, który uwiecznił całą naszą imprezę na zdjęciach. To była świetna pamiątka dla nas wszystkich. Zdecydowałam się na wydrukowanie zdjęć i rozdanie ich naszym pracownikom. Imprezy okolicznościowe organizowane w tej restauracji były zawsze udane czytałam wiele pozytywnych opinii, które się potwierdziły.