Przejdź do treści

Jak prezentuje się sprzedaż baterii słonecznych?

U nas w firmie powstało nowe stanowisko, na które złożyłem aplikację. Oczywiście zgłosiło się mnóstwo pracowników, bo oferta była bardzo atrakcyjna dla każdego. Rozmowę prowadził kierownik działu i zdecydował, że to właśnie ja najbardziej nadaję się na to stanowisko.

Wzrost popytu na baterie słoneczne

baterie słoneczneMoim zadaniem jest pozyskiwanie klientów na nasze panele słoneczne i kontaktuję się z każdym telefonicznie. Umawiam spotkania dla naszego handlowca, który prezentuje wszystkie baterie słoneczne, które nasza firma oferuje na sprzedaż. Klienci często podczas kontaktu pytają jak działa taka znakomitej jakości bateria słoneczna i informuję ich, że nasz handlowiec podczas prezentacji wszystko szczegółowo opisze. Na razie nie mam żadnego narzuconego planu, ale jak się już wdrożę całkowicie to będę miał do wykonania targety miesięczne, które wiążą się z dodatkowymi zarobkami. Nasz handlowiec póki co jest bardzo zadowolony z mojej pracy, ponieważ sprzedał już liczne baterie słoneczne i ma wyższy wynik niż wtedy, jak nie było tego stanowiska. Szef wiedział co robi jak stworzył nowe miejsce pracy, bo rzeczywiście klientów interesują nasze baterie słoneczne. Zwłaszcza, że prezentacja, którą prowadzi handlowiec pozwala im dokładnie zapoznać się z produktem. Klientów pozyskuję z bazy, którą dysponuje nasze przedsiębiorstwo. Są to ludzie z każdej branży a w przyszłości mamy sprzedawać panele słoneczne również osobom fizycznym.

Pewnie wtedy zatrudnią do tego działu więcej ludzi, ponieważ sam nie będę wstanie obdzwonić takiej ilości klientów. Po pierwszym miesiącu pracy, gdy zostały sprzedane tak liczne baterie słoneczne to zarobiłem dwa razy więcej niż na poprzednim stanowisku. Byłem zachwycony i zmobilizowało mnie to do jeszcze cięższej pracy. Dobrze, że to ja zostałem wybrany na to miejsce