Przejdź do treści

Proponuję siostrze kolorową tapetę do salonu

Z siostrą od zawsze świetnie się dogadujemy i zawsze jestem obecna  w ważnych wydarzeniach w jej życiu. Nawet jak kupowała mieszkanie to mnie poprosiła o pomoc. Kupiła na prawdę piękne mieszkanie i razem miałyśmy je udekorować.

Mojej siostrze spodobała się kolorowa tapeta

kolorowe tapety z BydgoszczyJa to już nawet miałam swoją wizję jak ma wyglądać salon i postanowiłam do tego projektu namówić siostrę, która ma nieco inny gust. Zaprowadziłam ją do sklepu, gdzie dostępne są najlepsze i najładniejsze kolorowe tapety z Bydgoszczy i przedstawiłam swój plan. Wyjaśniłam jej, że teraz takie tapety są bardzo modne. Fajnie to wygląda jak wszystkie ściany są pomalowane a tylko na jednej z nich jest taka kolorowa tapeta. Siostra słuchała mnie uważnie i widziałam, że mój pomysł coraz bardziej zaczyna się podobać. Jak zaprowadziłam ją do regałów gdzie są właśnie takie kolorowe tapety z Bydgoszczy to sama wybrała dla siebie wzory. Wiedziałam już, że zrealizuje ona moją wizję, do której się przekonała. Zadzwoniłam od razu do mojego chłopaka Krzyśka, by zapytać czy położy u siostry tapetę na jedną ścianę. Krzysiek to się zna na tym i wiem, że zrobi to bardzo profesjonalnie. Siostra podziękowała mi za pomoc i poprosiła, żebyśmy pojechały jeszcze wybrać jakieś fajne meble do mieszkania. Jest ono praktycznie puste, ponieważ poza łóżkiem do spania to nie ma tam zupełnie nic. Zapytałam siostrę czy chciałaby kupić dywan, bo widziałam ostatnio fajne wzory w niskich cenach. Na pewno uda ma się dopasować coś interesującego do tej tapety.

Kiedy już siostra umeblowała całe mieszkanie to robiło ono wrażenie. Pomysł z tapetą był genialny i siostra cieszy się, że jej pomogłam w wyborze. Było to dość odważne jak na moją siostrę i jestem z niej szalenie dumna. Zawsze jej pomogę.