Przejdź do treści

Przygotowuję reklamę dla znanego producenta regałów magazynowych

regały magazynowe

Pojawił się u mnie producent, który na rynku działa od jedenastu lat. Pracuję w agencji reklamowej i przygotowuję dla klientów reklamy, ulotki lub katalogi. Jestem otwarta na propozycję.

Regały magazynowe i nie tylko

regały magazynowe Moja praca jest skoncentrowana na kliencie i jego zadowoleniu. Zadowolony klient do mnie wróci i poleci mnie dalej. Reklama dobrze przygotowana jest interesująca dla innych potencjalnych klientów. Producent wytwarza funkcyjne regały magazynowe z Poznania i nie tylko. Pan Kazimierz z pasją opowiadał o swojej pracy. Firmę prowadzi z synem i żoną. Pan Kazik oferuje klientom regały do magazynu wysokiej jakości. Regały magazynowe są znane i cenione nie tylko na rynku lokalnym. Klient powoli wkracza na rynek zagraniczny i zależy mu także na reklamie w obcym języku. To jest dla mnie dodatkowe wyzwanie. Wyposażenie magazynów ma być zareklamowane w ciekawy i wesoły sposób. Reklama ma przyciągnąć nowych klientów i zachęcić zagranicznych do zakupów. Producent oferuje także regały sklepowe w dobrej cenie. Regały sklepowe metalowe to nowość w ofercie. Sporo klientów jeszcze o niej nie wie i moim zadaniem jest zareklamowanie tego produktu. Jeżeli chodzi o rynek krajowy to postawiłam na reklamę w radio a także w telewizji i prasie lokalnej. Natomiast jeśli chodzi o rynek zagraniczny postawiłam głównie na reklamę w internecie, która trafi do większej rzeszy zainteresowanych osób. Przygotowałam projekt, został na szczęście od razu zaakceptowany. Pojechałam do drukarni w centrum miasta Poznań. Mój znajomy jest jej właścicielem i zawsze jak przygotowuję ulotki to korzystam z jego pomocy.

Mam zapewnione rabaty, dzięki którym klienci mniej płacą za wydruk. Pozostała mi tylko do przygotowania reklama zagraniczna. Krajowa już pojawiła się w radio i telewizji. Klient był zachwycony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *