Przejdź do treści

Przyjmuję dostawę do sklepu z narzędziami pomiarowymi

Jestem Iza. Pracuję w sklepie u mojego kuzyna. Kuzyn poinformował mnie żebym dzisiaj przyjechała wcześniej do pracy bo zamówił spory towar i dostawa ma przyjechać dzisiaj. Jego żona urodziła dzisiaj Kacperka i niestety nie może być w trakcie dostawy.

Nasze narzędzia pomiarowe są wymieniane w czasopismach

narzędzia pomiaroweKuzyn prosił aby wszystko dokładnie sprawdziła. Muszę sprawdzić czy towar przyjechał w odpowiedniej ilości. Czy cena na fakturze zgadza się z poszczególnymi cenami na produktach. To będzie moja pierwsza dostawa od kiedy jestem zatrudniona w sklepie. Nasz sklep w mieście Bydgoszcz jest znany i ceniony przez klientów. Mój kuzyn zawsze zamawia najlepszy towar. Współpracuje z najlepszymi producentami. Narzędzia są polecane przez specjalistów. Najlepsze narzędzia pomiarowe, które mamy na stanie są wymieniane w najlepszych czasopismach. Specjaliści chwalą ich jakość i cenę. Towary pramet są doceniane na rynku krajowym ale także zagranicznym. Płytki wieloostrzowe klienci kupują od nas w dużej ilości. Płytki wieloostrzowe często się zużywają w trakcie pracy dlatego trzeba być na to przygotowanym. Noże tokarskie wprowadziliśmy do naszej oferty ponad dwa miesiące temu. Dużo klientów o nie pytało dlatego kuzyn zdecydował się żeby je zamówić. W Bydgoszczy jest wiele sklepów, które maja narzędzia podobnych marek. Kuzyn musi być konkurencyjny jeśli chcemy się na rynku utrzymywać. Dostawa na szczęście była prawidłowo dowieziona. Wszystkie szczegóły się zgadzały. Ilość była prawidłowa i ceny tak samo. Bardzo się ucieszyłam bo nie chciałam zawracać kuzynowi teraz głowy jakimiś niezgodnościami.

Teraz muszę wszystkie narzędzia wprowadzić do systemu. Na szczęście mogę to robić stopniowo Dzisiaj będę sama w sklepie więc i tak nie zdążę ze wszystkim. Kuzyn przyjedzie do pracy dopiero w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *