Przejdź do treści

Różne pakiety korzystania z fotobudek – nielimitowana liczba zdjęć

 

Wybierając fotobudkę, należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Firmy wynajmujące zazwyczaj zapewniają różne tła dla fotobudek. Można skorzystać z tła standardowego jak i śmiesznego, z różnymi wzorami, imitującego konkretne miejsca.

Gadżety dołączane do fotobudki – peruki, kapelusze, okulary i inne

fotobudka katowiceOczywiście możliwe jest też wykonanie zdjęcia na białym tle. Fotobudka ukrywana jest w specjalnym parawanie. Musi być on dokładnie zasłonięte, by zdjęcia były rzeczywiście profesjonalne. Poza tym parawan powinien być elegancki – ma on zachęcać gości imprezy do korzystania z fotobudki. Firmy wynajmujące fotobudki zapewniają swoim klientom różne gadżety, dzięki którym można wykonać śmieszne zdjęcia. Gadżety wywołują uśmiech na twarzach gości. Klienci mogą też przynieść własne gadżety. Są one umieszczane w pojemniku w fotobudce. Taka fotobudka katowice to sposób na wykonanie zabawnych, zaskakujących zdjęć z różnych imprez okolicznościowych. Firmy oferują różne pakiety, z których można skorzystać. Pakiet standardowy to kwestia około 1000 zł za 3 godziny pracy fotobudki. Zazwyczaj foto budka pojawia się na początku imprezy, by rozkręcić wszystkich gości. Ilość zdjęć jest nielimitowana. Goście otrzymują okulary, kapelusze, peruki i inne gadżety do wykorzystania w fotobudce. Tła mogą mieć różne kolory – to już zależy od konkretnej firmy wynajmującej foto budkę. Po wykonaniu zdjęcia można je spersonalizować.

Na zdjęciu można wykonać podpisy osób, które się na nim znalazły. Kopie wszystkich zdjęć znajdą się na płycie CD. Do foto budki dołączany jest zazwyczaj animator, czyli osoba, która wie, jak zachęcić gości do zabawy. Animator ma za zadanie wytłumaczyć, jak korzystać z fotobudki oraz jakie są jej możliwości. Animator pomaga wykonywać zdjęcia i drukować je w razie problemów, choć obsługa foto budki jest niezwykle prosta.