Przejdź do treści

Różnorodne produkty Yankee Candle

 

Yankee Candle to firma z wieloletnią, bo ponad pięćdziesięcioletnią tradycją na rynku. Jak w przypadku wielu genialnych wynalazków, flagowe produkty marki czyli świece powstały dość przypadkowo. Pierwsza własnoręcznie wykona przez założyciela firmy świeca była prezentem na święta dla jego mamy, wykonanym z wosku i kredek znalezionych w domu.

Yankee Candle – jak się zmieniło przez lata?

zapachy od yankee candlePierwsza świeca, efekt desperacji w szukaniu podarunku dla mamy przy braku stosownych finansów, okazała się na tyle udana, że zapoczątkowała firmę na światowym poziomie. Mike Kittredge postanowił związać swoją przyszłość z branżą zapachowych wosków i świec. Firma, początkowo rzecz jasna malutka, z czasem zaczęła się rozrastać i produkować coraz więcej różnorodnych dóbr: w ofercie dostępne są nie tylko świece i woski zapachowe, ale także odświeżacze powietrza, zapachy do samochodu i akcesoria takie jak kominki do wosków. Sukces jaki odniosła na rynku marka jest zasługą kilku rzeczy, a dobry marketing wcale nie jest najważniejszą z nich. Po pierwsze, zapachy od Yankee Candle to prawdziwe bogactwo i różnorodność woni, wśród których nie jest wcale tak trudno znaleźć idealny zapach dla każdego i na każdą okazję. Są one nie tylko bogate i złożone, ale także wyraziste i długo się utrzymują. Kolejna ważna rzecz to wysoka jakość produktów oraz bardzo dobry skład. Świecie czy woski są bezpieczne dla zdrowia, a w ich zapachu nie ma tej nuty chemii, która odstrasza od wielu podobnych produktów na zwykłych sklepowych półkach.

Nie można też zapomnieć o przystępnych cenach, które sprawiają, że każdego stać na zapoznanie się z paroma zapachami Yankee Candle przynajmniej w formie małych świec czy zapachowych wosków. A gdy już znajdzie się swój ideał, można go kupić w formie dużej świecy, która wystarczy na wiele bardzo aromatycznych wieczorów.