Rynek ogrodzeń

ogrodzenia żaluzjowe

Witam. Chce Wam opowiedzieć o naszym poszukiwaniu odpowiedniej firmy, która pomogła nam wybudować ogrodzenie, Poszukiwania rozpoczęliśmy od najprostszej metody, poprzez wyszukanie w wyszukiwarce internetowej. Wpisaliśmy: Warszawa, ogrodzenia, firmy, usługi.

Ogrodzenia żaluzjowe – czy warto je wziąć pod uwagę?

ogrodzenia żaluzjoweNo i pojawiło się od razu kilka ciekawym propozycji. W sumie wybraliśmy trzy rozwiązania, takie do tak zwanego rozważenia. Pierwsze z nich to ogrodzenia palisadowe. Muszę się Wam przyznać, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tego typu określeniem. Ogrodzenie to okazało się być naprawdę ciekawą opcją. Przede wszystkim to co mnie urzekło to to, że ma bardzo elegancką formę, ale nie taką ciężką, tylko taką, która zapewnia doskonały wygląd. Jednocześnie jest to „bardzo lekkie w odbiorze”. Drugi wariant jaki nas interesował to niedrogie ogrodzenia żaluzjowe. To trochę taki typ, gdzie możemy zrealizować kilka opcji projektowych. Co mam na myśli? To sytuacja , w której decydujemy się na większe otwarcie przestrzenne albo mniejsze. Chodzi po prostu o to, że możemy się przysłowiowo „odgrodzić” albo zachować otwartą formułę. Ostatnim naszym typem są tradycyjne, standardowe ogrodzenia metalowe. Nas w tym wypadku interesował projekt „słupkowy”. Czyli taki, który powszechnie się stosuje. Betonowe słupki i metalowe pręty. Tradycyjne rozwiązanie i skuteczne. Ostatecznie trzeba powiedzieć, że wybraliśmy ogrodzenia żaluzjowe. Chcieliśmy być nieco odgrodzeni ale nie tak w zupełności, dlatego wybraliśmy tą opcję. Teraz jeżeli chodzi o firmę, którą wybraliśmy to firma z Warszawy. Oferowali bardzo dobrą cenę i czas realizacji był też bardzo szybki. Całkowity czas projektu to siedem dni roboczych – więc sami przyznacie, że to bardzo szybko.

 

Jeżeli chodzi o samą obsługę i podejście to było rewelacyjnie. Spotkaliśmy się, omówiliśmy projekt działania, Widać było, że naprawdę jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pomógł nam dobrać odpowiedni rodzaj ogrodzenia. Pokazał nam sposób jak połączyć słupki kamienne, z drewnem i elementami blaszanymi. Wyglądało to bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *