Przejdź do treści

Jak rysowałem części do renault na egzaminach

renault części

Co za kosmiczny egzamin, to się w głowie nie mieści. Rysunek techniczny części do samochodów renault. To miałem na moich zajęciach na początku semestru, pod koniec przerobiliśmy części do citroena, a na egzaminie części od reno jedno za drugim.

Części do renault dobrze odwzorowane

renault częściDo tego trzeba było dopasować części od renault to każdego elementu, każdy musiał być dobrany model do modelu. Nie było szans na mieszanie się, ponieważ test mógłby być niezaliczony. Renault części jakie ja otrzymałem do rysowania to by sam program do wektorowych rysunków nie wytrzymał. Nie chcę biadolić, kiedy to piszę, odświeżam portal i sprawdzam, czy oceny wpadły. W każdym razie dzisiaj też sobie rysowałem te części do aut renault jakie miałem na egzaminie, aby to poprawić, może sprawdzić co zrobiłem źle. Chciałem być pewien, że zrobię wszystko dobrze, nie mam ochoty na poprawkę we wrześniu. No, ok, wiecie, że jestem mistrzem i jak ja rysuje części od renault to są w zasadzie w stu procentach technicznie doskonałe. Natomiast, wiecie też, że mój wykładowca profesor Turbinowski potrafi takie części od renault narysować jedną ręką i to lewą bez linijki. Mimo to wszystko wyjdzie mu szalenie prosto i bez drgnięcia ołówka. Tylko najlepsi tak robią. Mówią, że profesor sam te części do samochodów renault projektował, ponieważ jest taki doskonały w tym co robi. Pisze i wykonuje ryciny do najlepszych magazynów branżowych i nie tylko w naszym kraju. Stąd u mnie takie lekkie poddenerwowanie. Chciałbym podejść do niego i podać mu indeks.

Spojrzałby na mnie z podziwem i powiedział, że części do citroena rysuje jak profesjonalista i że widzi mnie w swojej firmie projektowej. No ale póki co części renault i ich ocena na mnie czeka. Czekam i loguje się, sprawdzam raz jeszcze, otóż wpada mi piątka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *