Przejdź do treści

Salony kosmetyczne oferujące mezoterapię

Osoby, które dotkliwie odczuwają na swojej skórze upływ czasu, często sięgają po rozwiązania medycyny estetycznej, która przygotowała dla nas wiele skutecznych zabiegów. Bardzo popularne są ostatnio mezoterapie, dzięki którym nasza skóra odzyskuje dawny blask i koloryt. 

Czy warto udać się na mezoterapię? 

mezoterapia białystokMłody wygląd to marzenie wielu z nas. Mimo upływu czasu marzymy o elastycznej, zdrowej skórze bez zmarszczek. Mezoterapia stosowana jest przez wielu kosmetologów, zalecana przez wielu dermatologów. Jej zbawienne właściwości pozwalają skórze odzyskać utraconą witalność. Wstrzykiwane do skóry składniki odżywcze powodują, że staje się ona pełna blasku. Efekty widoczne są najczęściej po kilku zabiegach, chociaż już po pierwszym czujemy się zdecydowanie lepiej. To zabieg regeneracyjny i nawilżający – skóra wraca do dawnej elastyczności. Wyróżniamy dwa rodzaje mezoterapii: igłową i bezigłową. Pierwszy zabieg przeprowadzany jest pod znieczuleniem miejscowym, a nakłuwana igłą skóra szybciej pochłania podawane jej substancje odżywcze. To również fantastyczne rozwiązanie dla osób borykających się z cellulitem. Mezoterapii nie możemy jednak stosować w kilku, bardzo poważnych przypadkach. Kobiety w ciąży oraz te karmiące, a także posiadające alergie, nie powinny poddawać się zabiegowi. Zanim przystąpimy do zabiegu, kosmetyczki powinny przeprowadzić z nami szczegółowy wywiad i przestrzec nas przed możliwymi skutkami ubocznymi. Jeśli interesuje nas profesjonalna mezoterapia Białystok jest miejscem, gdzie znajduje się wiele salonów kosmetycznych. 

Ceny mezoterapii uzależnione są od miejsca, w którym chcemy je wykonać. Najczęściej zamykają się w okolicy 300 zł, dzięki czemu każda z nas może sobie na nie pozwolić. Nasza skóra znów może być piękna, a my ponownie możemy cieszyć się zadowalającym wyglądem.