Przejdź do treści

Sesja noworodkowa u fotografa ślubnego

sesja niemowlęca

O tym, ze zostanę mamą chrzestną dowiedziałam się jak moja przyjaciółka potwierdziła informacje o swojej ciąży. Trzymałyśmy się od przedszkola. Ani ja ani Monika nie miałyśmy rodzeństwa.

Fotografia ślubna była świetna, więc noworodkowa także !

sesja niemowlęcaNasza przyjaźń pozwalała nam nadrobić braki rodzeństwa. Byłam jej świadkową na ślubie pomimo tego, że ma kuzynki. Zawsze możemy na siebie liczyć. Pomagałyśmy sobie w trakcie studiów. Często razem imprezowałyśmy na Śląsku i to dzięki mnie poznała obecnego męża. Monika nie miała chłopaka a Karol to był mój dobry znajomy z pracy. Postanowiłam ich wyswatać. Jak się okazało wpadli sobie w oko na pierwszej randce. Ślub odbył się po roku. Mam wiele zdjęć z tej uroczystości. Fotograf, który robił im zdjęcia był profesjonalny. Nowoczesna fotografia ślubna na Śląsku była na wysokim poziomie pomimo tego, że fotograf nie był drogi. Maluszek urodził się pół roku temu. Powoli zbliżały się chrzciny. Nie za bardzo wiedziałam co mu kupić Moniak z Karolem mają praktycznie wszystko. Mateusz ma najlepsze ubranka i zabawki a ja chciałam mu przekazać pamiątkę, którą będzie miał na całe życie. Postanowiłam zadzwonić do fotografa, który robił im zdjęcia na ślubie. Sesja noworodkowa jak czytałam była bardzo ceniona przez rodziców. Postanowiłam Mateuszkowi podarować kartę upominkową na tą sesję. To będzie niezwykłą sesja. Sesja dziecięca pozwala uwiecznić niezwykłe momenty. Fotografia dziecięca, daje możliwość wykonania zdjęć w domu lub w pomieszczeniu firmowym fotografa. Sesja noworodkowa zostanie wykonana w domu mojej przyjaciółki. Sami umówią sobie termin, który będzie im pasował. Fotograf przyjedzie z gadżetami bo zdjęcia mogą być tematyczne.

Mateuszek może mieć dodatki z samochodami bądź pluszowe misie. Moja przyjaciółka będzie musiała bezpośrednio dogadać się z panem Andrzejem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *