Przejdź do treści

Sieć sklepów zamawia torby firmowe

Otworzyłam kolejny sklep w mieście i jest to już siódmy mój sklep w tym województwie. Znajoma, która często mi pomaga w różnych sprawach związanych z prowadzeniem firmy zasugerowała mi, żeby zamówiła torby reklamowe z nadrukiem dla klientów.

Torby firmowe wspaniałym pomysłem!

torby firmoweDzięki temu jak tacy klienci będą nosić moje torby płócienne z nadrukiem to każdy w mieście dowie się o moim nowo otwartym sklepie. Poleciła mi nawet swojego znajomego, u którego zamawiała smycze z nadrukiem i podobno jest świetny a na dodatek ma niskie ceny. Nie zamawiałam wcześniej nic w tym stylu ale chyba Agnieszka ma rację. Łatwiej będzie dotrzeć do większej ilości klientów. Takie stylowo wyglądające torby firmowe to świetny pomysł. Mogę zamówić torby z nadrukiem małe oraz duże. Klienci robią różne zakupy, dlatego jeżeli chodzi o torby reklamowe z nadrukiem, to musi być ich spory wybór. No dobra, skoro to ma nieść za sobą tylko korzyści to warto zainwestować. Agnieszka wie co robi i jeszcze nigdy mi źle nie doradziła, więc wiem, że śmiało mogę jej zaufać. Poprosiłam o namiar do tego chłopaka, żeby zamówić u niego torby reklamowe z nadrukiem i dogadać warunki ceny. Myślę, że skoro jestem z polecenia to może uda się uzyskać jakąś niższą cenę za te torby płócienne z nadrukiem. Klient i tak będzie mógł je u mnie zakupić za niską cenę, ale warto jeszcze przy tym zaoszczędzić jak jest możliwość. Postanowiłam również, że wycofam wszystkie jednorazowe reklamówki. Takie płócienne torby z nadrukiem są korzystne dla środowiska, co na pewno jeszcze bardziej podniesie jakość mojej sieci sklepów.

Oczywiście torby z nadrukiem zastosuję we wszystkich swoich punktach. Nie ma sensu się ograniczać do jednego punktu. Jak mam zarabiać więcej, to trzeba we wszystkich sklepach wprowadzić takie zmiany. Jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *