Sklep internetowy ze złotem koloidalnym

złoto koloidalne

Jakiś czas temu myślałam na tym by założyć jakiś swój interes. Po prostu miałam już dosyć pracy w korporacji. Pracowałam tam już parę lat i chciałam teraz zrobić w końcu coś swojego.

Złoto koloidalne jako antybiotyk

złoto koloidalneTak naprawdę w korporacji miałam pracować tylko kilka miesięcy. Jednak na swój interes trzeba mieć trochę odłożonych pieniędzy i dlatego też wszystko trochę trwało. W międzyczasie jednak kupiłam sobie mieszkanie i teraz miałam już lokal, w którym mogłabym prowadzić swój interes. Chciałam żeby było to coś czym się interesuje i rzeczywiście lubię. Bo wiem, że jeśli robiłabym coś co nie interesowałoby mnie na dłuższą metę to byłoby pozbawione sensu. Chciałam lubić tą pracę i być w niej pewnego rodzaju ekspertem. Dlatego też stwierdziłam, że otworzę sklep internetowy gdzie będę sprzedawała różne lecznicze preparaty ale nie leki. Dość długi interesuję się tą tematyką i wiem, że się na tym znam. Chciałabym by w moim sklepie była srebrna woda, która słynie ze swoich wielu właściwości leczniczych. Pamiętam, że gdy pierwszy raz kupiłam tą wodę to znajomi pytali się mnie gdzie można ją kupić bo sami by chcieli ją mieć. A nie są to preparaty ogólnodostępne. Jest też nanosrebro, które także chcę sprzedawać.Takie nano srebro to jeden z moich ulubionych preparatów. Lubię także nano złoto chociaż wiem, że będzie je dosyć ciężko zdobyć. Takie polecane złoto koloidalne działa tak jak naturalny antybiotyk i jest naprawdę dobre na wiele dolegliwości w tym bezsenność. Chciałabym bardziej żeby mój sklep internetowy był alternatywą dla aptek internetowych. Zrobiłam już rozeznanie i wiem, że ludzie szukają takich rzeczy.

Bo tak naprawdę chyba każdy wolałby leczyć się naturalnymi środkami a nie samą chemią. Także mam nadzieję, że gdy już otworzę ten sklep to będę miała jednak dość dużo zamówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *