Przejdź do treści

Sklep z płytkami drukowanymi

płytki drukowane

Nazywam się Julian i od dawna interesowałem się elektroniką. Uznałem, że otworzę własny sklep i będę sprzedawał różnego rodzaju urządzenia. Nie raz przeprowadziłem projektowanie elektroniki, które cieszyło się ogromnym uznaniem, dlatego wiem, że sklep jest doskonałym rozwiązaniem.

Płytki drukowane w ofercie

płytki drukowaneW ofercie posiadam płytki drukowane, które są dostępne w każdej możliwej odsłonie. Podobnie jest, jeżeli chodzi o obwody drukowane. Wszystkie swoje towary sprzedaję w dość dużych ilościach i już jestem znany w całym województwie. Projektowanie elektroniki przyniosło zamierzone efekty i wiem, że niebawem będę znany w całym kraju. Bardzo często klienci polecają moje płytki drukowane wśród swoich kontrahentów i odsyłają ich do mojego sklepu. Ostatnio projektowanie elektroniki pochłania większość mojego czasu, więc zdecydowałem, że zatrudnię pracownika do sklepu. Będzie on sprzedawał obwody drukowane, które mam w ofercie oraz oczywiście płytki drukowane. Musi być to osoba z ogromnym doświadczeniem, ponieważ wiedza na takim stanowisku jest niezbędna. Ze studiów znam kilku wartościowych kolegów, dlatego zaoferuję im pracę w moim sklepie. Marcin także robił bardzo dobre projektowanie elektroniki i wiem, że nigdzie teraz nie pracuje. Na pewno będzie nam się dobrze razem pracowało. Odezwę się do niego w najbliższym czasie. Niedawno dzwonił do mnie jakiś facet, który pytał, czy wykonam dla niego projektowanie elektroniki, więc umówiłem się z nim na spotkanie. Mam coraz mniej czasu na prowadzenie sklepu, dlatego mam nadzieję, że Marcin przyjmie moją ofertę.

Warunki naprawdę mu zapewnię bardzo dobre. Moje płytki drukowane są najlepsze i wiem, że sprzedaż będzie zawsze tak wysoka. Pomoc w sklepie jest konieczna. Sam na pewno nie poradzę sobie ze wszystkim.

Więcej na stronie pcbmax.pl