Przejdź do treści

Sklep z bielizną dla kobiet w ciąży

Moja koleżanka pracuje w sklepie. W sumie to miała tam pracować tylko przez jakiś czas a teraz pracuje tam już parę lat. I z tego co wiem wcale nie zamierz zmieniać pracy. Zresztą gdy ja byłam w ciąży to naprawdę bardzo często odwiedzałam ją w tym sklepie.

Sklep z rzeczami dla kobiet ciężarnych

biustonosz do karmieniaBo jest to sklep z rzeczami dla kobiet w ciąż i matek karmiących. Zresztą nawet teraz zdarza mi się tam wejść bo jednak co chwilę jakaś moja dobra koleżanka zachodzi w ciąże albo ktoś z rodziny. A w tym sklepie, którym pracuje koleżanka można kupić wiele naprawdę bardzo ładnych rzeczy dla kobiet. Ostatnio kupiłam tam dla kuzynki bieliznę ciążową i była naprawdę bardzo zadowolona z tego powodu. Zresztą byłam też w tym sklepie gdy moja koleżanka, która urodziła dziecko szukała jakiegoś stanika dla karmiącej oczywiście ja od razu poleciłam sklep, w którym pracuje koleżanka. Bo oprócz tego, że wiadomo, że jest tu najlepsza obsługa to jeszcze jest tu także naprawdę największy wybór w mieście. A naprawdę nie jest łatwo kupić dobrej jakości odzież ciążową czy też na przykład elegancką bieliznę dla ciężarnej. Wiem coś na ten temat bo gdy byłam w ciąży i weszłam po raz pierwszy do sklepu gdzie pracuje koleżanka to weszłam także do innych tego typu podobnych miejsc. I tu właśnie był największy wybór i także naprawdę ceny, które są do zaakceptowania praktycznie dla każdego. Dlatego też ja przyprowadzam ty koleżanki, ktore chcą kupić coś dobrego i ładnego zarazem.

A koleżanka powiedziała mi, że dzięki mnie ma większy ruch. Bo moje koleżanki z kolei polecają swoim znajomym ten sklep. I tak bez żadnego nakładu na reklamę zwiększa się ilość klientów. Także moja koleżanka powinna się tylko z tego powodu cieszyć. Zresztą czasem daje mi nawet jakiś rabat gdy coś u niej kupuje.

Informacje pochodzą z e-amazonka.pl