Przejdź do treści

Skuteczne pranie tapicerki

 

Pracowałem w firmie transportowej wykorzystując mój samochód dostawczy. Pamiętam, że podczas jednego zlecenia wszystkie towary, które przełożyłem się rozsypały, a część nawet wylała, gdyż były w postaci płynnej.

Firmy czyszczące tapicerki

pranie tapicerki - Szczecin

Stwierdziłem, że jedyną możliwością będzie odpowiednie czyszczenie tapicerki parą wodną oraz przy wykorzystaniu bardzo mocnych środków chemicznych, gdyż przecież chciałem zadbać o to, aby mój samochód był w bardzo dobrym stanie. Podjechałem więc do firmy mojego znajomego, która zajmuje się praniem tapicerki samochodowej i zapytałem, ile taka przyjemność będzie mnie kosztować. Za wszystko naturalnie będzie płaciła za mnie firma, jednak potrzebowałem zmieścić się w budżecie 100 złotych za komplet foteli z przodu i jak się okazało nie był to żaden problem dla pracowników. Musiałem jedynie poczekać kilka godzin, aby ci poradzili sobie z wszelkimi zabrudzeniami, które powstały w moim aucie. Pranie tapicerki – Szczecin było naprawdę bardzo efektowne. Nie spodziewałem się, że w moim samochodzie dostawczym będę jeszcze kiedykolwiek mógł zobaczyć czysty fotel kierowcy oraz pasażera. Wiedziałem też, że jak spodoba mi się ta usługa na tyle, że będę tutaj przyjeżdżał swoim samochodem osobowym, gdyż firmy świadczą takie usługi nie tylko dla dostawczaków, ale także dla samochodów osobowych, a nawet ciężarowych. To tylko pokazuje, że firmy z tej branży są na tyle elastyczne, że można im zlecić praktycznie dowolne zadania i poradzi sobie z tym świetnie.

Zapytałem także pracownika, czy oferuje również odkurzanie samochodu i powiedział mi, że to jest w cenie łącznie z czyszczeniem tapicerki. Wróciłem więc zadowolony do domu i zadzwoniłem do wszystkich moich znajomych, że powinni również skorzystać z usług takiej firmy w przypadku posiadania samochodu.