Przejdź do treści

Smaczne bułki bez gkutenu

Jednym z podstawowych elementów każdej wyprawki jest wózek. To z pewnością najwygodniejszy sposób transportowania dziecka, ale też zajmuje sporo miejsce. Z tego względu aktywni rodzice kupują nosidełka, które pozwalają na zabieranie dziecka bez wózka.

Ile kosztują nosidełka?

nosidełko wielofunkcyjneKiedyś rodzice nie mieli takiego wyboru produktów dla dzieci jak dziś  o musieli korzystać z tego co wszyscy. Natomiast dziś mogą wozić dziecko w wieku rodzajach wózków, ale też nosić w specjalnych nosidełkach, które są bardzo lekkie. Na rynku znajdziemy niejedno nosidełko wielofunkcyjne, które pozwala na noszenie dziecka z przodu oraz na plecach. Ponadto nosidła są przeznaczone dla dzieci od czwartego miesiąca życia, gdyż ważne jest właściwe ułożenia bioder. Dopiero od tego momentu, maluch może mieć szeroko rozstawione nóżki, gdyż jego stawy na to już pozwalają. Przed czwartym miesiącem można malucha nosić w chuście. Nosidła są bardzo praktyczne gdyż mamy przy sobie dziecko i możemy wykonać dowolne czynności, ponieważ nie musimy malucha trzymać na rękach. Oferowane dziś na rynku nosidła są znacznie bardziej nowoczesne i funkcjonalne niż kiedyś. Przez co korzystanie z nich jest bardziej komfortowe. Dzisiejsze nosidła mają możliwość regulacji dla dziecka, ale też dla rodzica, dzięki czemu dopasujemy je do wielkości malucha oraz do ciała rodzica. Na pewno niewątpliwą zaletą nosideł jest to, że zakładamy je w kilka sekund i zabieramy dziecko bez brania wózka. Są lekkie i miękkie, a w komplecie mogą mieć jeszcze osłonkę.

Jeżeli chodzi o ceny nosideł, to są one dość mocno zróżnicowane, ponieważ znacząco się różnią od siebie. Produkowane są przez przynajmniej kilkunastu producentów, z czego każdy oferuje po kilka ich modeli, zatem klienci mają w czym wybierać.