Przejdź do treści

Sprzedaż apartamentów – praktyki

apartamenty wynajem

Jestem na trzecim roku studiów w Bydgoszczy. W tym semestrze muszę odbyć praktyki. Zdecydowałam, że znajdę na własną rękę biuro nieruchomości, w którym odbędę swoją praktykę. W Bydgoszczy są biura nieruchomości, które przyjmują praktykantów, więc nie powinno być żadnego problemu.

Wynajmowanie apartamentów było popularną usługą

apartamenty wynajemPrzyjęło mnie na praktykę buro nieruchomości, które ma swoją siedzibę w centrum Bydgoszczy. Miałam nadzorować sprzedaż mieszkań oraz kierować odpowiednie oferty do klientów. Sprzedaż mieszkań to bydgoskie biuro nieruchomości ma na bardzo wysokim poziomie, co zapewnia bezpieczeństwo wszystkim klientom. Biuro nieruchomości również posiada wynajem tanich apartamentów w Bydgoszczy i tym zajmowałam się, gdy już opanowałam całkowicie sprzedaż mieszkań. Praktyki mi się spodobały, ponieważ owe biuro nieruchomości nauczyło mnie na prawdę wiele, za co byłam wdzięczna. Ostatni etap jaki mnie czekał to były działki rekreacyjne na sprzedaż. W tym przypadku biuro nieruchomości wysłało mnie w teren. Odpowiadałam za prezentację i pokazywałam klientom działki rekreacyjne na sprzedaż, które ich zainteresowały. To była bardzo ciekawa praktyka. Dobrze, że biuro nieruchomości wysłało mnie w teren, ponieważ zdobyłam ogromne doświadczenie. Wiem dobrze, jak przebiega sprzedaż mieszkań oraz jak oferować klientom odpowiednie apartamenty na wynajem. Jeśli zaś chodzi o działki na sprzedaż to dużej mierze klient samodzielnie decyduje. Szkoda, że praktyki tak szybko się skończyły, bo bardzo dobrze mi się pracowało.

Ciekawe czy inne biura nieruchomości, które przyjmują praktykantów też działają w taki sam sposób. Co mnie najbardziej ucieszyło to fakt, że biuro nieruchomości zaoferowało mi pracę po studiach. Tego się zupełnie nie spodziewałam. Teraz wiem, że jak skończę studia będę miała pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *