Przejdź do treści

Sprzedaż detaliczna licznych tkanin

Wraz z moją siostrą zawsze byłyśmy kreatywne. We wszystkim innym nie pasowałyśmy do siebie, jedna w tej jednej rzeczy byłyśmy zgodne. Któregoś dnia postanowiłyśmy zrobić własny projekt materiałowej, szmacianej lalki. I tak zaczęła się nasza przygoda. Bardzo szybko założyłyśmy własną działalność.

Zakup tkanin do szycia ubranek

tkaniny - sprzedaż detalicznaNaszym zajęciem jest tworzenie lalek i szycie dla nich strojów. Lalki mają też piękne włosy z włóczki i wyglądają bardzo nietypowo. Szyjemy je na zamówienie. Żeby stworzyć lalkę, przede wszystkim potrzebne nam są tkaniny – sprzedaż detaliczna, ponieważ nie kupujemy dużo materiału, żeby uszyć stroje dla niewielkich lalek. No ale kupujemy dużo różnych rodzajów. Taka indywidualnie dopasowana lalka może być świetnym i niecodziennym prezentem. Nasz sklep z tkaninami wita nas co około dwa dni, ponieważ jest tyle zamówień, że ciężko nadążyć. Najczęściej wybieramy delikatne materiały z różnymi elementami ozdobnymi. Mamy sprawdzony sklep i wszystkie materiały są antyalergiczne i lalki nadają się nawet dla niemowląt. Z największym powodzeniem sprzedają się lalki z sukienkami z materiałów jak do sukni wieczorowych. Czyli satyna, kaszmir, różne woalki. Balowe suknie zawsze były specjalnością mojej siostry. W sklepie z tkaninami do którego chodzimy, można dostać praktycznie wszystko co można sobie wymarzyć. Od sztywnych materiałów na jakieś grube poduszki, do pluszu i mięciutkich tkanin. Zawsze jest z czego wybierać, dlatego nasze lalki są takie wyjątkowe.

Najbardziej cieszę się, gdy nie ma akurat żadnych zamówień i mam chwilę wolnego czasu, żeby uszyć coś według własnych pomysłów. Mam odłożonych kilka wyjątkowych materiałów z tego sklepu i zrobiłam projekty lalek, które stopniowo wykonuję, gdy akurat nie mam żadnych innych zamówień. To taka bajkowa i niecodzienna praca, którą uwielbiamy.