Przejdź do treści

Stoiska wolnostojące od znanego producenta

 

To była kolejna galeria handlowa, którą otwierałem. Tym razem jednak postanowiłem coś zmienić. W galerii miały pojawić się wolnostojące stanowiska handlowe i tym razem sam postanowiłem je kupić. Dzięki temu będę mógł pobierać wyższy czynsz najmu a znałem doskonale producenta takich stoisk.

Współpraca z firmą produkującą stoiska handlowe

produkcja stoisk handlowych wolnostojącychZnałem doskonale jedną z najlepszych w kraju firmę, w której odbywała się produkcja stoisk handlowych wolnostojących i zamierzałem tam złożyć zamówienie. Zależało mi przede wszystkim na jakości stoisk, bo w mojej galerii handlowej wszystko było najlepsze i stoiska takie same musiały być. Odezwałem się do właściciela firmy produkcyjnej a on od razu mnie rozpoznał. Potrzebowałem trzydziestu stoisk wolnostojących o konkretnych wymiarach i producent potwierdził mi, że ma takie handlowe stoiska dostępne od ręki.Od razu je zamówiłem, ponieważ musiałem mieć pewność, że nikt inny ich nie wykupi a producent miał mnóstwo zamówień każdego dnia. Odbiorem stoisk handlowych zająłem się osobiście i pojechałem tam osobiście z kierowcą. Dzięki temu już następnego dnia można było zabrać się za rozstawianie stoisk wolnostojących w galerii. Byłem zadowolony, bo dzięki temu, że szybko odebrałem stoiska, to mogłem otworzyć galerię wcześniej. Wszystkie stoiska udało mi się od razu wynająć i nawet jak już nie było miejsca, to ludzie o nie pytali. Każdy chciał handlować w galerii, bo tam osiągało się największe zyski. Wiedziałem, że dobrze wyjdę na tym interesie.

Galerię odwiedzało dużo ludzi i było to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście. W galerii można było nabyć wszystko a klienci takie miejsca bardzo doceniali. W planach mam kolejną inwestycję w tym mieście i zamierzam ją niebawem zrealizować.