Przejdź do treści

Stosowanie dobrych aminokwasów BCAA

Parę miesięcy temu wróciłem do Polski z zagranicy. Przez kilka pracowałem fizycznie w kilku miejscach w Anglii i również dzięki temu zbudowałem fajną sylwetkę, którą w dalszym ciągu chciałem utrzymać, a nawet wzmocnić. Zacząłem regularnie uczęszczać do siłowni w moim mieście.

Suplementacja dobrymi aminokwasami BCAA

dobre aminokwasy bcaaNa treningi chodziłem kilka razy w tygodniu, ponieważ chciałem być w formie. Jakiś czas później zacząłem uprawiać coraz cięższe sporty siłowe i zauważyłem, że szybko się męczę i nie mam już dawnej energii. Za namową kolegów, którzy również uprawiali sport amatorsko, zamówiłem odpowiednią suplementację dla swojego organizmu. Z polecenia innych sportowców wiedziałem, że dobre aminokwasy BCAA będą dla mnie najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Produkt zamówiłem w sklepie internetowym i gdy przyszła paczka, z zaciekawieniem przeczytałem skład oraz opis producenta. Od tego momentu zacząłem regularnie stosować trzy kapsułki dziennie, również przed intensywnym wysiłkiem fizycznym i popijałem to wszystko dużą ilością wody. Cenne składniki zawarte w kapsułkach różniły się od innych suplementów, głównie ze względu na brak metali ciężkich. Ponadto, moje kapsułki zawierały kompleks leucyny, izoleucyny i waliny, które były idealnym rozwiązaniem dla takich osób jak ja, które prowadzą aktywny tryb życia. Ponadto, kapsułki zawierały składniki aktywne oraz kompleksy witaminowe. Już po kilku tygodniach od stosowania zacząłem dostrzegać pozytywne efekty. Mniej się męczyłem, poprawił się mój metabolizm, a każdego dnia miałem coraz więcej energii i chęci do działania.

Jestem osobą, która uwielbia się ruszać i wolny czas poświęcam na treningi siłowe. W związku z tym, zacząłem stosować suplementację, aby jeszcze lepiej poprawić swoją wydolność i kondycję. Dzięki zbilansowanej diecie i odpowiednim dodatkom w postaci kapsułek dbam o swoją sylwetkę i dostarczam organizmowi wszelkich niezbędnych witamin i minerałów.