Przejdź do treści

String-art geometryczny wilk

Zacznę może od wyjaśniania samego pojęcia string-art. Jest to technika tworzenia obrazów za pomocą gwoździ i nici na płycie drewnianej, MDF, czy sklejce. Artyści bardzo często wybierają geometrycznie kształty z racji tego, że w tej technice dają bardzo fajny trójwymiarowy efekt. Geometryczny wilk jest jednym z najpopularniejszych wzorów string-artów, czy geometrycznych dekoracji w ogóle.

Geometryczne string arty na ścianę

geometryczny wilkGeometryczne string-arty to świetny sposób na przyozdobienie swojego wnętrza. Takie dekoracje stały się ostatnio bardzo popularne. Pasują do wielu przeróżnych stylów wnętrzarskich. Osoby uwielbiające styl skandynawski czy loft często decydują się na geometrycznego wilka (który szczególnie w krajach północy jest symbolem siły i wewnętrznej mocy) na surowym podkładzie, najczęściej drewnie. Jednak geometryczny wilk, a także inne zwierzęta czy geometryczne wzory mogą pasować również do wnętrz utrzymanych w klimacie retro, glamour czy klasycznym. Wszystko zależy w dużej mierze od tła. Artyści posługują się różnymi technikami jeśli chodzi o malowanie tła, zazwyczaj wykonują takie prace na zamówienie dzięki czemu możemy zamówić obraz w takim klimacie i w takich odcieniach jakie nam odpowiadają. Geometryczne zwierzęta to ostatnio bardzo popularny motyw nie tylko jeśli chodzi o technikę string-art., ale również klasyczne malarstwo, haft, czy tatuowanie. Geometryczny wilk to dekoracja, którą tak naprawdę możemy z powodzeniem również wykonać samemu.

Geometryczne wzory możemy powiesić nad kanapą w salonie, nad łóżkiem w sypialni, czy nad biurkiem. Mogą mieć dla nas znaczenie symboliczne lub tylko stanowić element dekoracyjny. Jeśli nie zależy nam na trójwymiarowym efekcie zamiast obrazu wykonanego w technice string-art możemy zakupić klasyczny obraz. Wielu artystów sprzedaje również swoje prace w postaci printów czy plakatów, co jest rozwiązaniem na każdą kieszeń.