Przejdź do treści

Strona internetowa dla hurtowni tkanin

tkaniny poliestrowe

Nazywam się Cezary i pracuję jako webmaster w jednej z większych firm w naszym regionie. W naszej ofercie posiadamy domeny na sprzedaż a także projektujemy strony internetowe oraz katalogi oraz ulotki.

Tkaniny poliestrowe w sprzedaży internetowej

tkaniny poliestroweJakiś czas temu pojawił się u nas klient, który chciał założyć własną stronę internetową dla swoich produktów. Hurtownia tkanin, która funkcjonuje od niedawna należy do niego i podobno jest to dobra i tania hurtownia tkanin. Za projektowanie strony internetowej zabrałem się dość chętnie i zapewniłem klienta, że w ciągu dwóch dni się z nim skontaktuję, aby zaprosić go na prezentację. Klient był bardzo zaskoczony tak krótkim terminem i bardzo się ucieszył. W pierwszej kolejności do systemu wprowadziłem taśmy suwakowe, które dokładnie podzieliłem. Następne zostały wprowadzone tkaniny pcv, które podzieliłem według kategorii oraz wstawiłem tkaniny nylonowe. W międzyczasie zadzwoniła do mnie Gosia z działu zleceń zapytać o projekt, który miałem wykonany dla innego klienta. Przekazałem jej fakturę, o którą pytała i mogłem wrócić do swoich obowiązków. Na sam koniec wprowadziłem najlepsze tkaniny poliestrowe i sumie miałem cały projekt wykonany. Było już dość późno, dlatego sprawdzenie danych zostawiłem na następny dzień, gdzie z samego rana sprawdziłem, czy taśmy suwakowe się zgadzają. Sprawdziłem również wszystkie tkaniny pcv i zabrałem się za resztę. Kiedy sprawdziłem też tkaniny nylonowe oraz policzyłem tkaniny poliestrowe mogłem ostatecznie zakańczać projekt.

Na pierwszej stronie napisałem, że hurtownia tkanin oferuje materiały najwyższej jakości, które są bardzo trwałe i solidnie wykonane. Na pewno ta hurtownia tkanin zainteresuje wielu klientów. Od razu skontaktowałem się z klientem i umówiłem na spotkanie. Na pewno będzie zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *